Krono Operasyonu başlıyor: Free Fire dünyanın en büyük isimlerinden biri ile anlaştı!

Free Fire, oyun dünyasını heyecanlandıran bir duyuru paylaştı. Free Fire’dan gelen açıklamaya göre dünyaca ünlü bir ismin dahil olacağı Krono Operasyonu adlı yeni proje, 7 Aralık günü başlıyor.

Free Fire, oyun dünyasında büyük bir iz bırakacak, yıllar boyunca hatırlanacak bir iş birliğine imza attı. Dünyada herkesin tanıdığı, yaptığı her işte başarıyla anılan ünlü bir ismin yer alacağı bu proje 7 Aralık 2020’de başlıyor. Krono Operasyonu olarak adlandırılacak bu projede oyuncular için yepyeni bir deneyim yaratılması hedefleniyor.

Geleceğe ışınlandığımız, teknolojinin ön planda olduğu, distopik tarzı ile dikkatleri üzerine çekecek bu konseptte kaos, macera ve en önemlisi kahramanlık yer alacak. Gerçekleştirilen iş birliği sayesinde Free Fire oynayan herkese ilham olacak ve yepyeni kahramanlık hikayelerinin yaratılmasına yardımı dokunacak.

Bu oyunda yalnızca kozmetik değişikliklerden değil çok daha fazlasından bahsedilecek. Bu nedenle Free Fire’ı takipte kalın. 2020’nin gördüğü en büyük iş birliği ve bir oyun içindeki en heyecanlı deneyim için Free Fire sosyal medya hesaplarını takipte kalmayı unutmayın. Free Fire Instagram hesabı: @freefiretr.official

Free Fire Google Play Store’da!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!