KMF 22 NİSAN’DA VOLKSWAGEN ARENA’DA!

Son Güncelleme Tarihi:

Riot Games Türkiye ofisi Kış Mevisimi Finalinin tarihini ve bilet satışlarını duyurdu.

Azim, hırs, rekabet! Kupanın sahibini bulacağı Kış Mevsimi Finali, 22 Nisan Cumartesi günü İstanbuldaki Volkswagen Arena’da gerçekleşecek!

Altı takımın arasından başarıyla sıyrılıp sahneye adım atmaya hak kazanan iki takım, binlerce seyirci önünde Kış Mevsimi’nin ve Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele edecek.

Ayrıca Kış Mevsimi Finali’nde bu sefer bambaşka bir heyecan var, kazanan takım sadece Kış Mevsimi’nin en iyisi olmakla kalmayacak, Wildcard sisteminin kalkması sayesinde direkt olarak MSI’ın ilk aşaması için Brezilya yolculuğuna çıkacak.

Asıl konuya gelirsek, biletlerin ne zaman satışa çıkacağını merak ettiğinizi biliyoruz, o yüzden sözü fazla uzatmadan bilgilere geçelim.

BİLETLER NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAK?

İşte en önemli konu. Bu sene KMF için bilet satışı önümüzdeki hafta başlıyor! Biletler 24 Mart Cuma günü Biletix üzerinden satışa sunulacak, yalnız ufak bir hatırlatma, kişi başına en fazla 4 bilet alabileceğinizi ve aldığınız ekstra biletlerin iptal edileceğini unutmayın!

BU KMF’DE NELER OLACAK?

Riot Games’in yaptığı açıklamaya göre bu sene bizi bekleyen şeyler şu şekilde:
Şu an tüm detayları veremesek de söylemekte sakınca duymadığımız bir şey var: KMF, her yıl giderek daha da güzelleştirmeye çalıştığımız bir etkinlik. 
Türkiye’nin en iyi iki takımı sahnede kupa için mücadele ederken KMF başka açılardan da bir sürü güzel anı yaşatmaya devam edecek. Takımlarla ve oyuncularla yakınlaşma şansı, cosplayer’lar ve topluluğun sevilen yüzleri KMF’de karşılaşacaklarınızdan birkaçı diyebiliriz. 

Biletlerin satışa sunulacağı 24 Mart’ı -ve aslında 22 Nisan’ı- iple çektiğinizi biliyoruz, yakında KMF’yle ilgili yeni haberlerle karşınızda olacağız. Son bir güzel haberle noktayı koyuyoruz. Riotçular 4 Nisan günü KMF’yle ilgili sorularınızı yanıtlamak için bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.

Detaylar LoLespor’un sosyal medya hesaplarından açıklanacak. Biz de merakla beklemekteyiz doğrusu.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.