Harry Potter: Wizard Unite Çıkış Tarihi Duyuruldu

Son Güncelleme Tarihi:

Niantic’in merakla beklenen oyunu Harry Potter: Wizard Unite’ın çıkış tarihi duyuruldu.

Niantic’in Pokemon GO’dan sonra uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni oyunu Harry Potter: Wizard Unite’ın 21 Haziran’da çıkacağı duyuruldu. Niantic CEO’su John Hanke, Los Angeles’daki özel bir etkinlikte oyun hakkındaki detayları paylaştı ve sonrasında bunlar oyunun Twitter hesabından da doğrulandı.

 

“Harry Potter: Wizard Unite’ın dünya genelinde yayınlanması bu Cuma yani 21 Haziran’da başlıyor. Daha fazla bilgi için gözünüzü dört açın ve asalarınızı hazırlayın çünkü oyun yakında ülkenizde erişilebilir olacak.”

Aşağıda oyunun yayınlanan çıkış fragmanını görebilirsiniz. Sonundaki küçük detay da kafamızda bir “Acaba?” sorusu bırakıp gitti. Umarım aklımdaki olur da seviniriz, siz de videoyu izleyip yorumlayabilirsiniz.

Bize de 2 gün sabretmek düşüyor artık. Tek sorun oyun acaba tüm ülkelerde aynı anda mı yayınlanacak, yoksa parça parça mı açılacak. Bildiğiniz üzere bir süredir betada oynanabilir durumdaydı. Umarız ki ülkemiz için de aynı tarihte erişilebilir olur da sokaklarda Ölüm Yiyen kovalarız.

ASUS, yeni taşınabilir monitörü ZenScreen Touch’u duyurdu

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'