Hadley’s Hope bölgesi korkutacak

Son Güncelleme Tarihi:

Aliens: Colonial Marines için videolar yayınlanmaya devam ediyor. Şimdiki videonun konusu, oyunun önemli bölgelerinden Hadley’s Hope bölgesi.

İlk olarak film olarak karşımıza çıkan ve sonrasında oyunu yapılmaya karar verilen Aliens: Colonial Marines’ın çıkışına yaklaşık olarak bir ay kaldı. Bu zamanı iyi değerlendirmek isteyen yapımcı firma Gearbox Software, oyuncuları meraklandırmaya, tüm ilgileri üzerine toplamaya çalışıyor. Öyle düşünüyoruz ki Gearbox Software, yayınladığı videolar ile oyuncuları fazlasıyla heyecanlandırıyor. Öte yandan günümüz oyunlarının en önemli sıkıntılarından olan abartılı grafiklere, Aliens: Colonial Marines’te pek rastlamayacağız. En azından yayınlanan videoları incelediğimizde bunu görebiliyoruz.

SEGA’nın dağıtıcılığını yapacağı Aliens: Colonial Marines, Şubat 2013’te raflarda yerini alacak ve heyecan bu tarihten itibaren bizlerle olacak. Neyse, lafı fazla uzatmadan sizi Hadley’s Hope bölgesinin nasıl olacağını gösteren video ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler, iyi eğlenceler!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!