H1Z1 Bir Hafta Boyunca Ücretsiz!

Selam GameXNow okurları, yılların Battle Royale efsanesi olan ve PUBG, Fortnite gibi oyunların fikir babası olan, Daybreak Games ürünü H1Z1; kısa bir süreliğine Steam üzerinde ücretsiz. 21 Aralık 2017 tarihinde bitecek bu bir haftalık ücretsiz deneyimin yanı sıra oyun, deneyip sevenler için 4 Ocak 2018 tarihine kadar 75% indirimle satılacak. Anladığımız üzere Daybreak, herkesin Battle Royale aksiyonunu yaşamasını istedi ve insanların ücretsiz H1Z1 deneyimi yaşamalarına karar verdi.

H1Z1-KOTK-01-HD

Geliştirici ekibin hala üzerinde çalıştığı, fakat bir türlü erken erişimden çıkamayan, playstation ve xbox gibi platformlara da oyunu entegre edemeyen firma, oyunu bir süreliğine bedava sunup güçlü bir indirime soktuğu için muhtemelen oyunu bir an önce çıkarıp yeni bir projeye tamamen geçmeye çalışıyor. Geliştirici ekip de kendilerine rakip olan PUBG, Fortnite gibi oyunları H1Z1 ile yakalamaya çok hevesli. Ama ne yazık ki PUBG, H1Z1’den daha erken çıkacak gibi gözüküyor.

h1z1-103-

Oyuna gelen 13 Aralık 2017 tarihli güncellemede birçok hata giderildi, silahların güçleri, animasyonları ve modellemeleri tekrar ayarlandı.

Oyun hızlı bir şekilde 1.0 sürümüne hazırlanırken gelişen sistem gereksinimlerini de unutmamak lazım. Bize güzel grafikler sunan, aynı zamanda optimizasyon konusunda başarıyı elde eden, çoğu bilgisayarın rahatlıkla açabileceği oyunun sistem gereksinimleri şöyledir:

H1Z1 Minimum Sistem Gereksinimleri:
  • İşlemci (CPU): Intel i3 Dual-Core with Hyper-Threading (gerekli)
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 275 series veya daha üstü
  • Ses Kartı: Evet
  • Boş Alan: 20 GB

 

 

HELLO NEİGHBOR İNCELEME | GİZLİLİK VE KORKU

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!