GTA V için iki ilginç mod! (+18)

Tartışmasız geçtiğimiz yılın en çok konuşulan oyunu GTA V oldu. Oyuncular oyunu o kadar çabuk bitirdi ki, geriye sadece oyundan çekilen binlerce video kaldı… mı sandınız? Hiç de bile!

GTA V neredeyse herkes tarafından bitirildi ve bütün gizemleri bulundu belki, ancak oyunun severleri GTA V için ilginç modlar üretmeye devam ediyorlar (bir de oyunun PC için çıkmasını bekleyen kesim var, onu hiç karıştırmıyorum).

Bir süredir internette yer alan ve gerçekten ilginç olan Tsunami modu gerçekten çok ilginç! Bir kullanıcı PS3’te oyuna ait dosyaların yerini değiştirerek ve sistemi birazcık kurcalayarak (hatta bozarak) bu modu hazırlamış. Sular altında kalan Los Santos şehrine aşağıdaki videoları izleyerek göz atabilirsiniz.

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=dyWcOGxSye4″ autohide=”0″ fs=”1″ rel=”0″ showsearch=”0″ showinfo=”0″]

 

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=dUYp8MATMEg” autohide=”0″ fs=”1″ rel=”0″ showsearch=”0″ showinfo=”0″]

İkinci mod ise biraz daha farklı. Yukarıda sular altında kalan Los Santos bu kez çöle dönüşüyor. Oyundaki tüm denizler ve su birikintileri kaldırılırsa Los Santos şehri ne hale gelir merak ediyorsanız sizi aşağıdaki videoya alalım.

(Not: Videoyu hazırlayan kişi oyunu çıplak bir karakter ile oynuyor. Küçük yaştaki okuyucularımız için uyarımızı yapalım…)

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=FE8ZQLfid7M” autohide=”0″ fs=”1″ rel=”0″ showsearch=”0″ showinfo=”0″]

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!