GTA The Trilogy İçin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu!

Son Güncelleme Tarihi:

Çıkışına 2 hafta gibi bir süre kalan GTA The Trilogy: The Definitve Edition oyununun Türkiye’deki satış fiyatı belli oldu.

GTA The Trilogy İçin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu!

Serinin efsane üçlemesi olan GTA 3, GTA Vice City ve GTA Sanandreas oyunlarının yenilenmiş halleriyle yeniden çıkarılacağı GTA: The Trilogy, geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Uzun süredir sosyal medyada spekülasyonların odağı olan bu üçleme, sonunda resmi olarak onaylandı. Unreal Engine oyun motoru ile yeniden yapılan GTA: The Trilogy oyununun bu yıl sonuna doğru çıkış yapacağı açıklandı.

Oyunun Türkiye satış fiyatı, Rockstar Games Launcher uygulamasında belli oldu. PC platformunda sadece Rockstar Games Launcher üzerinden satış yapılacağı belirtilmişti ve bu mağazada oyunun satış fiyatının listelendiği görüldü. Listelemeye göre oyunun satış fiyatı 529 TL olacak. Görünüşe bakılırsa Rockstar Games’in tercihi, güncel kura yakın bir fiyat vermekten yana olmuş. Bu haberimizde oyunun satış fiyatının güncel kura yakın olabileceğini de belirtmiştik. Bu linke tıklayarak oyunu ön sipariş ile alabilirsiniz.

GTA: The Trilogy için bir tanıtım videosu da paylaşıldı. Bu tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.