GameX 2023’ün İlk Gününde Neler Oldu?

GameX 2023 Heyecanı Başladı!

GameX 2023’ün 4 günlük serüveni TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı, peki bu atmosferde bizi neler bekliyor? Etkinlikte birçok katılımcı mevcut, bizler de bu serüvenin ilk gününde neler oldu sizlerle paylaşmak istedik. Bizi takip etmeyi unutmayın!

Rönesans Fuarcılık A.Ş. yönetim kurulu başkanı İsmet Bey, Tencent ülke müdürü Aras Bey ve  Rönesans Fuarcılık A.Ş. yönetim kurulu üyesi Deniz Hanım’ın katılımları eşliğinde kurdele kesim töreni ile beraber ilk günün açılışı gerçekleşti! Sahnede açılış konuşmaları, düşünceler ve iyi dilekler dile getirildikten sonra 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı.

GameX 2023, 30 Ağustos Saat 10:00 itibari ile kapılarını ziyaretçilerine açtı. 30 Ağustos – 2 Eylül arasında her gün sabah 10:00’dan akşam 18:00’a kadar ziyaretçilerini bekliyor. GameX 2023 için ziyaretçi biletinizi henüz almadıysanız, bu adresten alabilir ya da gişelerimizden temin edebilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.