GameX 2023’de Ece Seçkin!

100 bini aşkın ziyaretçisiyle bölgenin en büyük oyun buluşması olan GameX, 30 Ağustos – 2 Eylül 2023 tarihlerinde İstanbul TÜYAP’ta düzenlenecek. 

Ece Seçkin, GameX 2023’de oyunseverlerle 1 Eylü Cuma günü bir araya gelecek!

Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin (EEMEA) en büyük Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence buluşması GameX, 30 Ağustos’ta başlıyor. 30 Ağustos – 2 Eylül 2023 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan GameX 2023’te Ece Seçkin, oyunseverlerle bir araya gelecek. Her yıl 100 binin üzerinde gencin ziyaret ettiği GameX’in 17. yılında, 150 bini aşkın ziyaretçi bekleniyor.

GameX 2023’de Ece Seçkin Bizimle!

Son çıkardığı şarkısı “Masum” ile büyük ilgi gören Ece Seçkin, 1 Eylül Cuma günü GameX 2023’de hayranları için canlı konser verecek.

1 Eylü Cuma günü PUBG Mobile’ın 1.500 m2 dev stant alanında oyunseverlerle buluşacak olan Ece Seçkin’in yanı sıra bir çok influencer, YouTuber, streamer, sürpriz isim konuk olacak ve birbirinden renkli şovlarıyla fuar alanını adeta görsel şölene çevirecekler. Aynı zamanda PUBG Mobile, GameX 2023 ziyaretçilerine 4 gün boyunca birçok muhteşem etkinlik de sunuyor olacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.