GameX 2022’de Indie Games Neuron Entertainment!

GameX 2022’de  Indie Games Neuron Entertainment!

Eşsiz deneyimi tecrübe etmek tek tıkla sizlerle!

Neuron Entertainment

Şeker fabrikasında şeker üreten işçiler 1. Dünya Savaşının başlaması ile şeker üretmeyi bırakmaktadır. 1. Dünya Savaşının başlangıcı işçiler içinde yeni bir başlangıç olmuş ve silah üretimine girilmiştir. Bu fabrikadaki işçiler yapılan tüm savaşların gidişatını ve sonucunu belirlemektedir. Oyunun içerisindeki saldırılar ve defanslar tamamen fabrikadaki işçilerin silah üretimine olan desteği ile son bulmaktadır. Şeker Fabrikanın ürettiği silahları kim alırsa savaş onundur. Sen ülkeni korumak için hangi fabrikanın silahlarına güveniyorsun?

GameX 2022’ye ulaşmak oldukça kolay metrobüsün son durağı Beylikdüzü son durakta indikten sonra Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinin güney girişine gelerek fuar alanına girişinizi yapabilirsiniz. Daha kolay olsun istiyorsanız buradan haritaya ulaşabilirsiniz.

19-22 Mayıs arasında her gün sabah 10:00’dan akşam 18:00’a kadar ziyaretçilerini bekliyor. GameX 2022 için ziyaretçi biletinizi henüz almadıysanız, bu adresten alabilir ya da gişelerimizden temin edebilirsiniz.

GameX 2022’de 4.Gün!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!