GameX 2022’de ARMA Computer!

GameX 2022’de ARMA COMPUTER standı!

1997’den beri sektörde olan ARMA Computer bu yıl GameX 2022’de sizleri Donanımsal olarak En iyi hale getirilmiş bilgisayarları ile buluşturuyor. ARMA Computer en kötü şartlarda bile en iyi performansı sağlayacak şekilde tasarlanıp donatılan bilgisayarları 70 derecede kesintisiz kullanım sunuyor. Sadece günlük kullanım için değil firmalar ve piyasada bulunan birçok sektöre performans bakımından yüksek bilgisayarlar temin etmektedir. Ayrıca ARMA Recovery sayesinde her nerede olursanız olun, sizlere uzaktan destek sağlıyor. Tek yapmanız gereken internete bağlı olmak. ARMA Computer’ın instagram hesabını buradan,youtube hesabını buradan inceleyebilirsiniz. İnternet sitesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

GameX 2022’ye ulaşmak oldukça kolay metrobüsün son durağı Beylikdüzü son durakta indikten sonra Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinin güney girişine gelerek fuar alanına girişinizi yapabilirsiniz. Daha kolay olsun istiyorsanız buradan haritaya ulaşabilirsiniz.

19-22 Mayıs arasında her gün sabah 10:00’dan akşam 18:00’a kadar ziyaretçilerini bekliyor. GameX 2022 için ziyaretçi biletinizi henüz almadıysanız, bu adresten alabilir ya da gişelerimizden temin edebilirsiniz.

GameX 2022’de Indie Games Valentware Games LTD!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!