GameX 2018’in Tarihi Belli Oldu!

14-17 Eylül 2017 tarihlerinden itibaren İstanbul TÜYAP’ta düzenlenmeye başlanan GameX 2018 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nın, 2018 yılında yapılacağı tarih belli oldu!

Onbinlerce gencin ziyaret ederek yeni oyunları deneyimlediği, ünlü espor takımları, youtuber ve streamerlar ile buluştuğu, cosplay yarışmaları ve espor turnuvalarını izleyerek güzel vakit geçirdiği GameX Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, bu yıl 6-9 Eylül 2018 tarihlerinde, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarın geçtiğimiz yılki  muhteşem atmosferini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Fuarda yer alan katılımcı ve ziyaretçiler için yazdığımız, fuarda neler olup bittiğini özetleyen teşekkür yazımıza ise buradan ulaşabilirsiniz.

Peki GameX 2018’de bizleri neler bekliyor?

Fuarda her sene olan etkinlikler siz ziyaretçilerimizle birlikte artarak devam edecek. Bu yıl gezdiğiniz toplam alanı 2 kat büyüterek sizlere daha eğlenceli bir GameX sunacağız. Espor turnuvaları, Cosplay yarışmaları, ünlü youtuber ve streamerlar her zaman olduğu gibi fuarda olacak. En yeni oyun ve donanımları da deneyimleme imkanına da yine bu fuarda sahip olabileceksiniz. GameX drone yarışlarından robot yarışmalarına kadar birçok yenilikçi teknolojik alanda da ziyaretçilerine içerik sunmaya devam edecek. 2 kat eğlence 2 kat GameX temasıyla 6-9 Eylül tarihleri arasında görüşmek üzere.

GameX 2017 Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı Başladı! – Galeri

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.