GameX 2017 İkinci Gün Bomba Gibi Geliyor!

İlk günü oldukça yoğun geçen GameX 2017 ikinci güne hız kesmeden devam ediyor. Fuarı ziyaret edecek ünlüler, yapılacak turnuvalar ve birbirinden farklı etkinliklerle  GameX bugün de çok yoğun olacak.

Hangi stantta ne etkinlik olacak? Hangi youtuber/streamer gelecek? Hepsinin listesini aşağıda bulabilirsiniz. Bol bol oyuna geldiğiniz bir gün diliyoruz!

PEARL ABYSS

black desert

Can Sungur ve Batu Bozkan bugün gün boyunca stantta olacak. Black Desert Online’ı onların sunumu eşliğinde veya onlarla birlikte oynayabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak deneyebilir, 7 günlük ücretsiz deneme kodunuzu alabilirsiniz. PvP alanında kendinizi göstererek ücretsiz mouse pad sahibi olma şansınız da mümkün.

Epin

epin

Bugün saat 15:00’da yapılacak BigPoint turnuvasına katılabilir ve sürpriz ödülleri kazanabilirsiniz. Gün içinde ise stant içindeki bilgisayarlardan oyunları deneyebilir ve promosyon epin kodlarınızı alabilirsiniz.

ininal

ininal

Gün içinde stanttaki bilgisayarlarda Wolfteam oynayabilir ve epin ödüllü 2vs2 turnuvalara katılabilirsiniz. Stant görevlilerinden hediyelerinizi almayı unutmayın!

ByNoGame

bynogame

Saat 14:00’da Dark Passage.BKM Express LoL takımının geleceği ByNoGame standında DP oyuncuları ile tanışabilir, onlardan imza alabilir ve resim çektirme şansı yakalayabilirsiniz. Gün içinde ödüllü çekilişlere katılmayı ve hediyelerinizi almayı unutmayın!

QP Bilişim

qp bilişim

Bilgisayarlarda istediğiniz oyunu deneyebilir ve gün içerisinde yapılan sürpriz çekilişleri takip ederek birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Papara

papara

Eğlenceli oyunları deneyebilir, saat başı yapılan ödüllü turnuvalara katılarak 50TL’lik papara puanın sahibi olabilirsiniz. Gün sonunda yapılacak 200TL ödüllü turnuvaya katılmayı ve cosplay etkinliklerinde resim çektirmeyi unutmayın.

Redbull

red bull

Saat 12:00’da Try Soldiers dans gösterisi ile ziyaretçilere zevkli anlar yaşatan Redbull, saat 17:00’da ise Porçay ve Nüktedanlar’ı ağırlayacak. Redbull’ları hazırlayın!

Ortombo

ortombo

Milli sporcu Cem Bölükbaşı ile gün içinde mücadele etme şansı bulacağınız Ortombo standında saat 16:00’da yapılacak turnuvaya katılabilir ve yarış keyfinin dibine vurabilirsiniz.

Vestel

vestel

Gün sonunda ilk üç kişiye büyük ödüllerin dağıtıldığı penaltı yarışmasında şansınızı deneyebilir ve VR deneyimini en üst seviyede yaşayabilirsiniz. Çayınızı da almayı unutmayın!

GAMEX 2017 DİJİTAL OYUN VE EĞLENCE FUARI BAŞLADI! – GALERİ

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!