Gameloft ve Honor, Global Ortaklıklarına Bir Yenisini MMA Forum İstanbul’da Ekledi!

24 Ekim’de gerçekleşen MMA Forum İstanbul etkinliğinde, katılımcılar Honor Play’in sunduğu oyun deneyimini akıllı telefonların altın standartı olan Asphalt serisinin son oyunu Asphalt 9: Legends’ı oynayarak deneyimledi.

Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft ile akıllı telefon dünyasının genç ve trendy markası Honor, mobil pazarlama dünyasının en önemli markalarının ve sektörün önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak yer aldığı MMA Forum İstanbul 2018’de bir araya geldi.

Yarışmanın büyük ödülü: Honor Play

24 Ekim Çarşamba günü The Game’de düzenlenen MMA Forum İstanbul 2018’de ziyaretçiler ülkemizden ve dünyadan fikir önderleri ilham veren konuşmalarını dinlediler. Katılımcılar gün boyu süren etkinlikte Gameloft Honor standını ziyaret ederek, ödüllü Asphalt 9: Legends yarışmasına katıldı. Yarışmanın birincisi Honor’ın oyun tutkunu kitleye özel olarak geliştirdiği üstün oyun performanslı yeni akıllı telefonu Honor Play’in sahibi oldu.

Global pazarda Gameloft ve Honor, daha önce Honor 5X için “Asphalt 8 HonorCup Challenge” etkinliğinde birlikte çalıştı. Mobil dünyanın bu dev markaları aynı zamanda, Modern Combat Versus Honor Uluslararası Esports Yarışması için de işbirliğine imza attı.

MMA Forum İstanbul hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Asphalt 9: Legends’ı tablet, telefon ve bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.
Honor Play hakkında daha fazla bilgi edinmek için Honor Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Black Desert Cadılar Bayramı’nda Yine Dopdolu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!