GameEkstra Point Blank Oyun Turnuvası Büyük Finali için geri sayım başladı

Son Güncelleme Tarihi:

Turkcell Superonline ana sponsorluğundaki turnuva ile oyun dünyasında heyecan zirvede!

Turkcell Superonline ana sponsorluğunda düzenlenen GameEkstra Point Blank Oyun Turnuvası’nda finalistler belli oldu. 128 takımın 2 gün boyunca süren zorlu mücadelesinde ipi göğüsleyen 4 takım, son ulusal finalde en başarılı performansı gösteren 4 takımla birlikte şampiyonluk için yarışacak. GameEkstra’da 30 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilecek Point Blank Büyük Finali’nde şampiyon olan takımın tüm oyuncuları, oyunseverlerin favorisi Toshiba diz üstü bilgisayar kazanacak.

Türkiye’yi dünya ile aynı anda fiber internetle tanıştıran Turkcell Superonline ana sponsorluğundaGameEkstra tarafından düzenlenen Point Blank Oyun Turnuvası’nda çevrimiçi elemeler sonucunda finalistler belli oldu.

İki gün süren çevrimiçi elemelerde yarışan 128 takım arasında en başarılı sonuçlara ulaşan Phoenix Gaming, Azzuro Dark, Shop4Gamers, ONC ile son ulusal finallerde başarılı olan DarkPassage, WolfPack, Cervantes ve Azzuro takımları 30 Kasım Cumartesi günü GameEkstra’da Büyük Final’ekatılacak.

görsel

Eleme heyecanını 150 bin kişi takip etti

Oyuncuların yoğun ilgi gösterdiği turnuvaya kayıtlar 18 Kasım’da başladı. 128 takımlık rekor katılımla düzenlenen turnuvanın 24-25 Kasım’da ki çevrimiçi elemeleri yoğun rekabete sahne oldu. Kıyasıya süren mücadeleyi 2 gün boyunca 150 binden fazla kişi takip etti. Büyük Final, İstanbul’da Bahçelievler GameEkstraGamer Arena’da 30 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek.

En iyi oyuncuya oyunseverlerin favorisi Toshiba Qosmio diz üstü bilgisayar

Point Blank Büyük Finali’nde birinci olan takım yüksek donanımlı Toshiba diz üstü bilgisayarların sahibi olurken, ikinci ve üçüncü takımları üst düzey oyuncu ekipmanları bekliyor. Ayrıca finale yükselen 8 takım 5.000 TL değerinde Point Blank oyun içi paranın (NG) da sahibi olacak.

Point Blank: Son yıllarda Türkiye’ye damgasını vuran çevrimiçi oyun

Point Blank oyunu savaş üzerine kurgulanmış olup rütbe sistemiileoynanmaktadır. Maç yaptıkça tecrübepuanı ve oyun puanı kazanılmakta. Birçok harita ve 7 farklı modun bulunduğu oyunda amaç en üst rütbeye erişmek.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!