G2A, GameXNow’ın Artık Resmi Partneri!

GameXNow ve G2A ortaklığıyla sizlere güzel sürprizlerimiz var. Artık GameXNow okuyucuları “GAMEX” koduyla G2A’dan oyun satın alırken %3 indirim kazanıyor. İndirimlerin yanında bizleri takip eden kullanıcılarımıza sürpriz hediyelerimiz de olacak.

G2A GameXNow Banner

G2A Nedir?

G2A yenilikçi bir satış sitesidir. İstediğiniz oyunu ve uygulamaları daha uygun fiyatlara burada bulabilirsiniz.

G2A Nasıl Çalışır?

G2A üzerindeki tüm satılan ürünler dijital olarak satılmaktadır. Gönderilecek bir kutu veya benzeri eşya bulunmamaktadır. Ürünü satın aldığınızda elinize sadece ürünü aktive edeceğiniz gerekli anahtar kod verilmektedir. Hızlı, güvenli ve ucuz biçimde istediğiniz oyuna veya uygulamaya kavuşabilirsiniz.

G2A’dan Ürün Alırken Üye Olmam Gerekiyor Mu?

Kayıt olmanız gerekmiyor. Ancak bir üyeliğinizin olmasını öneriyoruz. Üye olmadan bir şey satın alırsanız sizlere bir davet linki gelir. Bu davet linkini tıklamanız, üye olmanız için yeterli olacaktır. Üye olmanız sizlere ürün alırken daha fazla seçenek sunmakla beraber; örnek olarak aldığınız ürünün işlem durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ürünler Normale Göre Çok Ucuz. Dolandırıcı Olmadığından Nasıl Emin Olacağım?

G2A alıcılara ve satıcılara açık pazar ortamı sağlamaktadır. Satıcılar onaylanıp, ürünlerinin durumları kontrol edilmektedir. Açık pazar ortamı olduğundan oyunlar genelde uygun fiyatlara satılmaktadır. Eğer satın almanızla ilgili bir sorundan yaşamaktan kaçınmak istiyorsanız G2A Shield kullanabilirsiniz.

G2A Shield Nedir?

G2A Shield kullanıcıların satın aldıkları ürünlerde sorun çıkma ihtimaline karşı koruma altına alan programdır. Bir ürünü satın alırken ekstradan bir miktar para vererek, ürünü koruma altına alırsınız. Kodunuzu sizlere teslim edildiğinde kod çalışmaz ise G2A Shield ile korunmuş kodunuzu değiştirtebilir yada paranızı geri alabilirsiniz.

G2A’dan Oyun Satmanın Dışında Para Kazanabilir Miyim?

G2A’nın ayrıca referans sistemi olan Goldmine uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamayla arkadaşlarınız sizin referans linkiniz üstünden bir oyun satın aldığında bunun belli bir kısmı sizlere geri gelir. Daha sonra bu bakiyeyi isterseniz Paypal, Kredi Kartı veya Skrill hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!