Fallout 76 Geçici Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Uzun süre beklenen Fallout 76: Wasterlanders güncellemesi sonunda PS4, Xbox One ve PC için geçtiğimiz günlerde çıkış yapmıştı. Başlı başına büyük bir güncelleme olan Wasterlanders, derin bir içeriğe sahip olarak çıkış yaptı. Oyunun son dönemlerde yaşadığı değişimleri oyuncu kitlesine tanıtabilmek adına da Bethesda tarafından oyun, belirli bir süreliğine ücretsiz yapıldı.

Fallout 76 Geçici Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Fallout 76: Wasterlanders güncellemesinin içinde farklı içerikler bulunuyor. Fallout 3 tarzı bir diyalog sistemine dönüldü. Yeni bir hikaye ve birden fazla yan görev bulunuyor. Bunların yanı sıra, sizlere eşlik edecek yeni yol arkadaşları da oyuna eklendi. Aynı zamanda günlük yeni mücadeleler de eklendi.

Mücadeleler ile birlikte yeni etkinlikler de bulunuyor. Bazı lokasyonlar da güncellendi ama yeni eklenen lokasyonlar da bulunuyor. Yeni itemler ve düşmanlar da oyuna eklendi. NPC’ler ile yaptığınız konuşmalarda, tıpkı Fallout 3 oyunundaki gibi, diyalog grafikleri ile karşılaşacaksınız. Özellikle bu ekleme, oldukça dikkat çekti.

Ücretsiz olan oyunda aynı zamanda double XP etkinliği de düzenlenecek. Ücretsiz haftasonunda, oyuncuların iki kat XP alma şansı söz konusu olacak. 14 Mayıs ve 18 Mayıs tarihleri arasında oyunu ücretsiz olarak oynayabileceksiniz ve Steam üzerinden erişim sağlayabileceksiniz. Oyunun Steam sayfasına gidip oyunu indirmeye başlayıp oynayabileceksiniz.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.