EPICENTER İkinci DOTA 2 Organizasyonuyla Geri Geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Akıllarda en çok yer eden DOTA 2 turnuvalarından biri ile geçen sene Mayıs ayında ismini duyuran EPICENTER ikinci bir organizasyonla geri geliyor.


EPICENTER’ın ilk organizasyonu 2016 yılının Mayıs ayında dünyanın en iyilerinden 8 takımla Moskova’da düzenlediği bir etkinlikti. Şimdi ise bu müthiş kadro bir ikincisini düzenlemek için tekrar kolları sıvadı. Bu sefer 500.000 dolarlık ödül havuzu olacak tunuvada birçok ülkeden katılacak en iyi 10 takımı izleyeceğiz.

EPICENTER’ın resmi internet sitesine göre Kuzey Amerika, Avrupa, Çin, Rusya(CIS) ve diğer bölgeleri kapsayacak turnuva yine Mayıs ayında başlayacak. Mayıs ayındaki karşılaşmadan sonra grup aşaması için elemeler 4-7 Haziran’da; ana etkinlik ise 9-11 Haziran’da karşımıza çıkacak. Şu an katılan takımlar hakkında bir açıklama bulunmamasına rağmen Kiev Major ve diğer birçok DOTA 2 organizasyonunu göz önünde bulundurursak çok yakında bu takımları duyacağız.

DOTA 2 tunuvasının yanında EPICENTER bir cosplay yarışmasına da el atıyor. Hem de bu yarışma herkesin katılımına açık olacak. En iyi cosplayciler ana sahnede performans sergileme ve 200.000 rublelik ödül havuzundan ödül alma şansına sahip olacak.

EPICENTER: Moskova karşılaşması için biletler Nisan ayında; cosplay karışması için ise başvurular çok yakında başlayacak!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!