Zula Bir Ödül Daha Kazandı!

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin, Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği  10. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın kazananları belli oldu. En etkili reklam ve pazarlama iletişimi kampanyalarının ödüllendirildiği Effie 2018’de; 20 altın, 18 gümüş, 32 bronz olmak üzere toplam 70 ödül sahiplerini buldu.

Pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en zorlu ve itibarlı yarışması kabul edilen Effie Ödülleri dün akşam (9 Mayıs) düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Effie 2018 finalinde, yaratıcılıkta sınır tanımayan, etkisi kanıtlanmış reklam ve pazarlama iletişimi kampanyaları yarıştı. Tüm dünyada 42 ülke ve 6 bölgede düzenlenen Effie Ödülleri’nin Türkiye ayağında bu yıl toplam 70 ödül verildi.

Bu ödüllerden bir tanesini de “Topluluk Yönetiminde Başarı” dalında Z.U.L.A kazandı. Başarılarını instagram hesabından bu şekilde duyuran Zula ekibi, oyuncularına da birçok hediye dağıttı.

Ayrıca bu akşam 18.00’da yapılacak olan yayında da AUG A3 ve DEAGLE hediye edilecek. Hediyeleri kaçırmamanızı öneririz. 🙂

Zula ekibini biz de tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Steam’den 2 Ücretsiz Oyununuzu Almayı Unutmayın!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.