Dota 2'de Canavarla savaşma vakti!

Cesaretinizi ve külçelerinizi toplayın, Bu yılın canavarı geldi. Önümüzdeki 24 saat boyunca Canavarın terörünü Yeni Bahar Festivali’nin hazinelerine dönüştürebileceksiniz. Lakin canavar ile yüzleşmek kesinlikle hafife alınmamalı. Hazırlıklı olmak için arkadaş grubunuzu toplayıp Yıl Canavarı Pratik moduna girmek size, yeni silahlarınızı kullanma ve stratejilerinizi belirlemekte yardımcı olacak. Hazır olduğunuzu düşündüğünüzde Fight the Beast seçeneği ile gerçek savaşa dahil olabilirsiniz. Ayrıca bu modda güçlükle kazanılan külçelerinizi, seçtiğiniz kahramanı kuşandırmak için harcayacaksınız.

Her külçe oyun içi 40 altına tekabül ediyor. Bu altınları kahramanınıza ekipman ve havai fişek almak için kullanacaksınız. Ayrıca buyback kullandığınız durumlarda da altın harcamış olacaksınız. Kahramanınızı kuşandırdığınızda savaşmaya başlayın ve Canavara verebildiğiniz kadar hasar verin zira ne kadar hasar verirseniz o kadar dereceniz artacak ve gelen yeşim nişanlarıyla Yeni Bahar ödüllerini alabileceksiniz.

Canavar gittiğinde; verdiği hasarlar ile %10 luk dilime giren oyuncular zor bulunan Kırmızı Toynak Kurye’si; %1 lik dilime giren oyuncular ise Yeşim Toynak Kuryesi‘ni kazanacak.

Bol şans!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!