Dark Souls 3’ün Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Son Güncelleme Tarihi:

Karanlık atmosferi ve zor oynanışı ile özellikle kendini zorlamayı seven oyuncuların favori serilerinden olan Dark Souls serisinin son oyununun çıkış tarihi belli oldu!

3 farklı platformda, 3 farklı ön-sipariş seçeneği bulunan Dark Souls 3’ün çıkış tarihi ise 12 Nisan, eğer Japonyada ikamet ediyorsanız (!) 24 Mart’ta da oyuna sahip olabilirsiniz.

PC, Xbox One ve PS4 için oyun 3 farklı ön-sipariş seçeneğine sahip, bunlar sırası ile; Apocalypse Edition, Collector’s Edition ve Prestige Edition. Ön-siparişlere için bu linki kullarak ulaşabilirsiniz. Her bir seçenek yanında birbirinden ilginç hediyelerle birlikte geliyor.

Apocalypse Edition; oyunu ve oyunun resmi müziklerini içeren bir metal kutu ile gelirken, Collector’s ve Prestige Editionlar ise özel kutuları, kumaş oyun haritası ve figürler gibi bambaşka seçenekler ile geliyor. Figürler ise Collector’s Edition için 25 cm, Prestige Edition ise bir 25 cm bir adet de 40 cm olarak belirtiliyor.

Geriye sadece beklemek kalıyor. Eğer siz de bu heyecana erkenden dahil olmak istiyorsanız, ön-siparişinizi vermeyi unutmayın!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Baran Dişpençe

Nintendo düşkünü, lore manyağı, indie oyuncusu.