Cyberpunk 2077 Ekibi Tüm Oyunculardan Özür Diledi!

Son Güncelleme Tarihi:

CD PROJEKT RED’in kurucu ortaklarından Marcin Iwinski, bir video yayınlayarak oyunculardan özür diledi ve oyunun düzeltileceği sözünü verdi.

Cyberpunk 2077 Ekibi Tüm Oyunculardan Özür Diledi!

Yayınlandığı dönemden itibaren devamlı olarak oyun içerisindeki hatalar ve düşük optimizasyondan dolayı çok eleştiri alan Cyberpunk 2077, gündemde kalmaya devam ediyor. Bundan dolayı da Dünya genelindeki tüm oyunculardan özür dileyen kurucu ortak Marcin Iwinski, bundan sonra ne yapacaklarına dair de bazı açıklamalarda bulundu.

Marcin Iwinski’ye göre oyunun optimize edilmesini planlarken yapılan bir hata da konsolları küçümsemek oldu. Bunun bedelini ağır ödediklerini belirten Iwinski, itiraf niteliğinde bunu açıklayarak da hatalarını fark ettiklerini belirtti. Ekibin de bir suçunun olmadığını ve oyunun erken çıkması kararını alanların kendileri olduğunu belirtti.

Geliştirici ekibin kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam ettiğini belirten Iwinski, mümkün olan en kısa sürede yeni güncellemelerin geleceğini, sorunların neredeyse tümüyle giderileceğini ifade etti. Ayrıca ilk parti iadelerin gerçekleştiği bilgisi de paylaşıldı.

Videonun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.