Crytek’in Yeni Oyunlarını GameX’de İlk Kez Deneyimleyin!

Son Güncelleme Tarihi:

ASUS, Crytek ve PaybyMe GameX Fuarı için Güçlerini Birleştirdi. 65 bin TL’yi aşan hediye ve ödüllerin yanı sıra pek çok sürpriz etkinlik oyunseverleri bekliyor!

Crytek, 4-7 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek GameX 2014 fuarını ziyaret edecek oyuncuları, ASUS’un 4K teknolojisini destekleyen bilgisayarlarında Ryse: Son of Rome’u 4K çözünürlüğüyle deneyimlemeye ve tarihin en büyük efsanelerinin yer aldığı Arena of Fate’i ilk kez oynamaya davet ediyor. Yakın zamanda Kapalı Çarşı haritasının duyurulduğu ve dünyada 30 milyonu aşan oyuncusuyla Warface, sürprizleriyle FPS tutkunlarının kalbini bir kez daha fethedecek.

Roma İmparatorluğu’nun görkemli ve acımasız dünyasını keşfedeceğiniz Ryse: Son of Rome, Asus’un  4K teknolojisini destekleyen bilgisayarlarında oyunseverlerle buluşacak. Üstelik fuar boyunca dağıtılacak indirim kodları ile oyuncular Ryse’ın dijital versiyonuna Playstore üzerinden 29 TL’ye sahip olabilecekler.

İlk kez GameX’de oyuncularla buluşacak olan Arena of Fate, Kırmızı Başlıklı Kız ve Alice ile tanışmak isteyenleri Crytek standında buluşturacak. Tarihin ve fantastik dünyanın efsanevi kahramanlarından biri olarak 5’e 5 hızlı çarpışmalar sunan Arena Of Fate,  GameX’de oyuncuları zamana karşı yarışacağı şiddetli bir kapışmaya davet ediyor. Robin Hood’dan Nikola Tesla’ya, Kleopatra’dan İbn-i Sina’ya kadar, oyuncular hayallerindeki kahramanı seçerek aksiyon dolu bu online oyunda ustalıklarını konuşturabilecekler.

Geçtiğimiz yıl GameX’de tank ile oyuncuların büyük ilgisini çeken Crytek’in ücretsiz online oyunu Warface, bu sene de FPS tutkunları için pek çok etkinlik ve sürprizle yer almaya hazırlanıyor.  GameX sırasında yapılacak Warface maçları sonucunda kazanan oyunculara ASUS’tan çeşitli hediyeler verilecek; birinciye ASUS ROG G550 notebook, ikinciye ASUS Transformer Book T100 ve üçüncüye de ZenFone 5 akıllı telefon hediyelerinin yanı sıra Crytek’ten ve PaybyMe’den çeşitli Warface ödülleri verilecek. Toplam değeri 65 bin TL’yi aşan hediye ve ödüllerin dağıtılacağı etkinliklere oyunseverlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Üst düzey oynanış ve grafik kalitesi arayan oyunseverlerin tercihi olan Warface’de yenilikler bitmiyor. Kısa bir süre önce oyuncularla buluşan Warface Nevada PvP harita paketinin hemen ardından Sibirya temalı içeriğin gelecek olması, Crytek’in düzenli olarak oyunculara yeni içerik sunma konusundaki kararlılığını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!