Combat Arms’ın yeni haritasını sen tasarla!

Son Güncelleme Tarihi:

Avrupa’daki free-to-play MMO oyunlarının lider dağıtıcılarından Nexon Avrupa, aksiyon dolu çok-oyunculu FPS oyunu Combat Arms için 3-10 Şubat tarihleri arasında uluslararası bir anket başlatıyor.

Bu ankette oyuncular, Combat Arms için tasarlanan yeni haritanın düzenlenmesinde oyunculara sunulan tasarım seçenekleri arasında oylama yaparak yazılım geliştiricilere yardımcı oluyorlar. Haritanın tasarımı tamamen oyuncuların talepleri doğrultusunda yapılırken farklı coğrafi bölgeler için değişik versiyonlar da geliştirilecek. Ayrıca oylamaya Nexon Avrupa’nın Facebook sayfası ve Combat Arms Forumu aracılığıyla katılacak oyuncular, birçok oyun içi hediyenin de sahibi olacak.

Nexon Avrupa Ürün Müdürü Kyle Lee anket etkinliğiyle ilgili olarak: “Sadık oyuncu kitlemizin fikir ve görüşlerine büyük önem veriyoruz. Oyuncularımıza kendi istedikleri tarzda bir oyun deneyimi yaşatabilmek adına bir kez daha onları oyunun gelişiminin bir parçası yapmaktan heyecan duyuyoruz. Yeni haritamız sadece fanlarımız tarafından, yine fanlarımız için tasarlanıyor ve bizler de sizden gelecek tüm görüşleri bekliyoruz.” dedi.

Anket ile ilgili detaylı bilgi ve nasıl oy kullanacağınızı öğrenmek için lütfen http://forum.nexoneu.com/showthread.php?1242904-Future-map-community-vote adresini ziyaret ediniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!