Multiplayer’ın Düzenlediği Chapter 6’da Neler Oldu?

Merhaba GameXNow okurları.
20 Ocak 2018 tarihinde Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda düzenlenen Chapter 6, yeni yılda bizlere yayıncılar ve turnuvalar açısından çok doyurucu ve mutlu edici bir etkinlik oldu. Twitch dünyasından birçok ünlü ile tanışma fırsatı yakalayabileceğimiz etkinlik, Talk Show, Bilgi Yarışması ve Turnuvalar gibi sürükleyici etkinlikler ile seyircileri eğlendirmeyi başardı.

20180120_123516

Katılan Yayıncı ve Youtuberlar:
– Enis Kirazoğlu
– Ahmet ”Jahrein” Sonuç
– Tolgay Karabulut
– Uğur ”Glandal” Ülger
– Şefik ”Rocko” Akkoç
– Tuna ”PintiPanda” Akşen
– Mete ”Easter GamersTV” Özbey
– Levent ”Levo” Balım
– Arda”LinusTheAfro” Barış
– Batuhan Bozkan
– Alper Biçen
– Ferit ”WtcnN” Karakaya

Enis Kirazoğlu’nun sunumu ile seyircileri bağlayan etkinlik, içerisinde bulundurduğu renkli stantları ile vakit geçirmemizi sağladı. Monster, yaptığı enerji içeceği satışı, alana getirdiği modifiyeli arabası ile oyuncuların ilgisini çekti. Playstation stantları etkinlikte yeni oyunları oynamamızı sağladı. Ayrıca Xbox stantları da Playstation gibi bizleri eğlendirdi. ParaMara standı bizi 90’lı yıllara götürerek arcade oyunları oynamamızı sağladı. Logitech standı ise oyuncuların oyuncu klavye ve fareleri ile etkileşime geçmesini sağladı. ByNoGame standı ise tanınan yayıncıların giyim ürünlerini bizlerle buluşturdu. Ayrıca giyim standının tam yanında olan ağırlık yarışması, katılımcıların eğlenmesini sağladı.

20180120_123516

Ayrıca yapılan Forza, PUBG ve Fifa turnuvaları oyuncuların çok ilgisini çekti. Dereceye giren takımları tebrik eder, dereceye giremeyen takımlara ise gelecek turnuvalarda iyi şanslar dileriz.

Asus ROG PUBG CUP Kazananları:

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!