BPI kadrosunu clink ile tamamladı

Big Plays Incorporated olarak League Of Legends Şampiyonluk Ligi’nde 2. sezonuna devam eden ekip istikrarlı ilerleyişini sürdürüyor. Sezonun açılış karşılaşmasında Team Turquality karşısında aldığı galibiyet ile daimi başarıyı hedeflediğini gösteren ekip, bu sefer takımını süpriz bir isimle güçlendiriyor.

ANT Elektronik Sporlar’ın eski ormancı rolündeki İbrahim “clink” Öztürk’ü bünyesine katan BPI ekibi eksiğini tamamlayarak, hızlı şekilde çalışmalarına başladı. İbrahim ile birlikte hedefini ligde daha ileriye taşımak istediğini gösteren ekip, şu anda 1 galibiyet 1 mağlubiyet ile ilk haftayı tamamlamış durumda. Takımdan gelen açıklama ise şu şekilde:

“Sevgili takipçilerimiz,

KMF sonrasında ANT takımı eski orman oyuncusu İbrahim “clink” Özün ile anlaşmış bulunuyoruz.

Transfer geç gerçekleştiği için, bizimle ŞL 2. haftasında boy göstermeye başlayacak olan yeni oyuncumuza, bizimle yürüyeceği bu yolda başarılar diliyoruz ve hoşgeldin diyoruz !”

Big Plays Incorporated kış dönemi transfer döneminin son bulmasıyla birlikte güncel kadrosu şu şekildedir:

Utku “katze” Gökçeler – Saldırı Gücü Taşıyıcısı
Ege “padden” Acar – Üst Koridor
Doruk “MrMagoo” Aksoy – Yetenek Gücü Taşıyıcısı
İbrahim “clink” Özün – Ormancı
Burak “rogu” Eryol – Destek

GamexNow ekibi olarak yeni sezonda Big Plays Incorporated ekibine başarılar dileriz. Ekibi https://www.facebook.com/BigPlaysIncorporated adresinden takip edebilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!