BLAST Pro Series Copenhagen’ın Kazananı Natus Vincere Oldu

En prestijli Counter-Strike: Global Offensive turnuvalarından biri olan BLAST Pro Series’in Copenhagen’da gerçekleştirdiği turnuva sona erdi. Binlerce kişinin canlı olarak takip ettiği BLAST Pro Series’de, CS:GO dünyasının en başarılı 6 takımı kozlarını paylaştı. Ortaya harika görüntüler, birbirinden efsanevi maçlar çıktı ve final maçının sonlanmasıyla birlikte BLAST Pro Series Copenhagen’ın şampiyonu belirlendi.

BLAST Pro Series Copenhagen'ın Kazananı: Natus Vincere

BLAST Pro Series Copenhagen’ın Kazananı: Natus Vincere

BLAST Pro Series’in ilk ayağı İstanbul’da düzenlenmişti ve son zamanların en formda takımı olan Astralis ekibi turnuvanın galibi olmuştu. Görünüşe göre Astralis, bu formunu daha fazla koruyamadı ve adını üçüncü sıraya yazdırdı. Biz de BLAST Pro Series İstanbul’da yer almıştık ve sizler için tüm detaylarıyla incelemiştik, bu bağlantı üzerinden BLAST Pro Series İstanbul incelememizi görüntüleyebilirsiniz.

Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas, Astralis, FaZe Clan, Cloud9 ve MIBR takımlarının yer aldığı BLAST Pro Series Copenhagen’ın sıralaması şu şekilde:

Sıra Ödül Takım
1 $125,000 Natus Vincere
2 $50,000 Ninjas in Pyjamas
3 $25,000 Astralis
4 $15,000 FaZe Clan
5 $10,000 Cloud9
6 $5,000 MIBR

Final maçı Ninjas in Pyjamas ve Na’Vi arasındaydı. Takımlar tarafından Mirage ve Inferno haritaları seçildi. Mirage haritası 16-10 skoru ile sonuçlandı. Inferno haritasında ise oldukça kıyasıya bir mücadele gerçekleşti, Ninjas in Pyjamas her ne kadar harika bir oyun sergilese de 16-14 skoruyla bu haritanın da kazananı Na’Vi oldu. Böylece 2-0 skoruyla BLAST Pro Series Copenhagen’ın şampiyonu Na’Vi oldu.

BLAST Pro Series Copenhagen Final Maçı – Birinci Harita (Mirage):

BLAST Pro Series Copenhagen Final Maçı – İkinci Harita (Inferno):

Bir süredir Natus Vincere ekibini aktif bir şekilde izleyemiyorduk, kendileri BLAST Pro Series Copenhagen sayesinde “Biz geri döndük!” deme şansına eriştiler, kendilerini üstün oyun performanslarından dolayı tebrik ediyoruz. Umarız BLAST Pro Series ülkemizde turnuvalar düzenlemeye devam eder ve bu sefer Natus Vincere ekibi de turnuvanın bir parçası olur, kendilerini canlı olarak izlemek harika olurdu!

Bu adres üzerinden BLAST Pro Series Copenhagen’ın tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!