Bethesda, Starfield İçin Soru-Cevap Etkinliği Düzenliyor

Bethesda, bilim kurgu RPG oyunu Starfield hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen hayranlar için heyecan verici bir etkinlik düzenliyor. Oyunun geliştiricileri, yakında düzenlenecek bir Soru-Cevap oturumunda oyuncuların sorularını cevaplayacaklar.

Oyunun 6 Eylül’de piyasaya sürülmeden önce son büyük etkinlik olarak planlanan bu Soru-Cevap oturumu, Starfield’ın lansmanına dair merak edilen sorulara yanıt arayan oyuncular için büyük bir fırsat sunuyor. Bethesda’nın önceki başarılı oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim’in ardından Starfield, geliştiricilerin büyük beklentileri karşılaması gereken bir proje olarak önem taşıyor.

Bethesda Game Studios resmi sosyal medya hesabından paylaşılan duyuruya göre, Baş Görev Tasarımcısı Will Shen ve Baş Oyun Tasarımcısı Emil Pagliarulo, 16 Ağustos’ta TSİ 20:00’de oyuncuların sorularını cevaplayacaklar. Bu etkinliğe katılabilmek için oyuncuların ücretsiz olarak katılabilecekleri Constellation programına üye olmaları gerekiyor.

Starfield Ön Yükleme Tarihi Sızdırıldı: Lansman Öncesi Oyuna Erişim

Etkinlik sırasında büyük duyurular yapılmasını beklememekle birlikte, Starfield hakkında akıllarda kalan birçok sorunun cevap bulacağına inanılıyor. Oyunun Yönetmeni Todd Howard’ın daha önce verdiği açıklamalara göre, büyük yeni ayrıntıların paylaşılmasının beklendiği bir etkinlik olmasa da, oyuncuların oyun hakkında daha fazla bilgi edinmesi için bir fırsat olacak.

Starfield, gelecek ay piyasaya sürülmeden önce uzun bir bekleyişin ardından oyuncularla buluşacak. Soru-Cevap oturumu, oyuncuların oyunun çıkışına kadar merak ettiği konular hakkında bilgi almasını sağlayacak önemli bir iletişim aracı olarak öne çıkıyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.