BAU SuperMassive VFŞL 2019 Kadrosunu Duyurdu

Son Güncelleme Tarihi:

Katıldığı ilk sezondan bu yana League of Legends sahnesinde zirveye oynayan BAU SuperMassive VFŞL 2019 sezonunda ses getirecek kadrosunu duyurdu.

Dünyaca Ünlü Destek Oyuncusu Wolf BAU SuperMassive’de!

Lee “Wolf” Jae-wan son 4 sezondur SK Telecom T1’de destek rolünde mücadele ediyordu. Dünyanın en büyük League of Legends takımlarından biri olarak kabul edilen SK Telecom T1 ile birlikte dünya şampiyonluğu da yaşayan Wolf artık BAU SuperMassive forması giyecek.

Deneyimli oyuncu VFŞL 2019’da alt koridor rakiplerini fena halde zorlayacağa benziyor. Özellikle Thresh yasaklanmadığı takdirde kendisinden harika oyunlar izleyebiliriz. Zeitnot ile uyum yakalaması halinde ise rakip oyunculara şimdiden sabır diliyorum.

Kim “Frozen” Tae-il BAU SuperMassive’de!

Geçtiğimiz sezon 1907 Fenerbahçe forması giyen orta koridor oyuncusu Frozen artık BAU SuperMasive için mücadele edecek. Geldiği günden itibaren Fenerbahçe taraftarları tarafından oldukça sevilen ve desteklenen oyuncu bir süre önce takımdan ayrıldığını duyurmuş VFŞL içindeki takımlarla görüşebileceğinin sinyallerini de vermişti. GBM’in BAU SuperMassive’den ayrılması üzerine Frozen’i kadrosuna katan BAU SuperMassive bu sezonda lige damgasını vuracak gibi görünüyor.

BAU SuperMassive’nin VFŞL 2019 tam kadrosu ise şöyle;

  • Orta Koridor    Kim “Frozen” Tae-il
  • Destek                 Lee “Wolf” Jae-wan
  • Nişancı                Berkay “Zeitnot” Aşıkuzun
  • Üst Koridor      Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya
  • Ormancı            Furkan “Stomaged” Güngör
  • Yedek                  Sercan “Secaf Reis” Çevikoğlu

MARVEL Future Fight’a Yeni Orijinal Bir Karakter Katıldı

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!