Battlerite’a Battle Royale Modu Geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Bildiğimiz üzere Steam Early Access’ten ayrıldığından beri, Battlerite’ın en büyük güncellemesi ilk rekabet sezonunun başlangıcı oldu. Bugün, Stunlock Studios geliştiricisi oldukça büyük bir güncellemeyi duyurdu. Battlerite Royale adında yeni bir oyun modu geliyor. İsim olarak da kulağa çok hoş gelen mod yaz aylarında bizlerle olacak.

Stunlock pazarlama direktörü Johan Ilves, ”Oyunculara bir MOBA’nın karakter değişimi ve bir hayatta kalma oyununun heyecanı ile birlikte bir Diablo-esque  keşif deneyiminin heyecanını vermek istiyoruz” dedi. Bunun üzerine bir de, ”Bence Battlerite Royale, Battle Royale türünde yeni ve farklı bir şey arayan herkesin uğrak noktası olacaktır.” dedi.

Battlerite Royale, 20 oyuncunun bir harita üzerine (Standart arena mod haritasından 30 kat daha büyük bir harita) 10 dakikalık serüvenlerinden oluşacak. Ayrıca modu, seçebileceğiniz 27 kahraman ile solo ve çift olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca geriye kalan tüm kurallar standart battle royale kuralları ile aynı işliyor: ne bulabilirsen bul, insanları öldür, eşyalarını al ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kal.

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Çizgi Roman Konferansı

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!