Bandai Namco Yeni Oyunu Code Vein’i Duyurdu !!!

Son Güncelleme Tarihi:

 

PREPARE TO DINE

 

Geçtiğimiz günlerde Bendai Namco ‘‘PREPARE TO DINE’’ sloganıyla yeni bir teaser trailer yayınladı. Bundan tam bir gün sonra firma yeni oyunları Code Vein’i resmi olarak duyurdu. Code Vein’in sevimli el yapımı animasyonlara sahip teaser trailerına yakından bakalım.

 

 

Code Vein’in yapımcıları oyunu yaparken Dark Souls serisinden etkilendiklerini söylüyorlar. Oyun zindan keşfetmeye dayalı bir oyun; action ve RPG elementleri oyuna hakim. Code Vein’in tam çıkış tarihi belli olmasa da oyunun yapımcıları oyunun %35’inin tamamlanmış olduğunu söylüyorlar. Oyun 2018 yılında güncel olan konsollar için piyasaya çıkacak.

Oyunda “Revenant” adı verilen vampirler var. Revenantlar hayatta kalmak için evrilmiş olan yaratıklar ve evrimleri sonucunda hafızalarını kaybediyorlar. Biz oyunu oynarken hafızasını geri kazanmaya çalışan ve bu kasvetli gerçeklikten kurtulmaya çalışan bir Revenantı oynuyor olacağız.

 

 

Code Vein insanlığın yok olmanın eşiğine geldiği postapocaliptic (kıyamet sonrası) bir anime evreninde geçiyor. Bu evrende günümüz medeniyetin sembolü haline gelmiş olan gökdelenler o zamanın toplu mezarları haline gelmiş durumdalar. Oyundaki baş düşmanlarımız LOST adı verilen kana susamış olan bir zamanlar da Revenant olan yaratıklar. Yanımızda taşıdığımız blood veil adı verilen makineler sayesinde öldürdüğümüz düşmanların kanını çekebiliyoruz ve biriktirdiğimiz kanla karakter geliştirmeleri alabiliyoruz.

 

Böyle görünürken;

 

Bu şekilde görünebiliyoruz;

 

STAR WARS BATTLEFRONT 2 GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Beste Dülger

Anime izlemeyi seven bir yazar.