Assassin’s Creed Codename Jade Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu!

Assassin’s Creed Codename Jade adlı yaklaşan mobil oyunun kapalı beta testi için heyecan verici haberler geldi. Beta testi 3 Ağustos’ta başlayacak ve oyuncular iOS ve Android platformlarında bu deneyimi yaşayabilecekler. Assassin’s Creed Codename Jade, serideki diğer yapımlardan oldukça farklı bir yapım olacak ve Tencent’in sahibi olduğu Level Infinite ile birlikte geliştirilen ilk Assassin’s Creed oyunu olma özelliğini taşıyor.

Beta testine katılmak isteyen hayranlar, şu anda Assassin’s Creed Codename Jade web sitesi üzerinden ön kayıt yapabilirler. Ancak katılanların teste erişim şansı garantili değil. Oyun, büyük ölçüde oynanabilir durumda ve halkın görüşüne açık olacak şekilde geliştirilmiş durumda. Ancak henüz çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Geçen yılın aralık ayında oyunla ilgili bazı sızıntılar yaşanmıştı, ancak resmi fragmanlar pek fazla bilgi vermemişti. Oyunun hakkındaki düşünceler karışık olmuştu, çünkü bazı oyuncular mobil bir oyunun Assassin’s Creed serisinin ruhuna uygun olmayacağına inanıyor ve kalite konusunda endişeleri bulunuyor.

Assassin's Creed Codename Jade Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu!

Ubisoft, oyunu beta sürümüyle ilgili olarak “Doğu’nun prestijli hanedanlarını keşfedin, Çin Seddi’ni savunun ve toprak savaşçıların sırlarını ortaya çıkarın. İmparatorluk merkezi Xianyang’ın nefes kesen manzarasını deneyimleyin ve doğulu tüccarlarla kaynaşın” şeklinde tanımlıyor.

Ayrıca, Ubisoft Assassin’s Creed serisindeki çalışmalarına devam ediyor ve yakın tarihli olarak Assassin’s Creed Mirage hakkında daha fazla bilgi veriyor. Mirage, 12 Ekim 2023’te çıkacak ve önceki oyunlar kadar uzun bir oyun süresi sunacak, tahminen 20 saatlik oynanışa sahip olacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.