AION'a üç yeni dil seçeneği eklendi

Son Güncelleme Tarihi:

Gameforge, online rol yapma oyunu AION Free-to-Play’in şu andan itibaren İspanyolca, İtalyanca ve Lehçe olmak üzere üç yeni dilde hizmetinizde olacağı müjdesini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Yerelleştirme işlemi başarıyla tamamlandı ve mevcut olan Almanca, İngilizce ve Fransızca sürümlerine ekleniyor. Şu andan itibaren AION Free-to-Play büsbütün yerelleştirilmiş olan 6 dilde hizmetinizde. İstemciyi resmi web site http://www.aionfreetoplay.com/website/ üzerinden indirebilirsiniz. Eylül ayında da Türkçe sürümü karşınızda olacak.

AION_1

Gameforge dil seçeneklerini artırırken ilgili dillerdeki tüm içeriklerin tamamen yerelleştirilmesine büyük özen göstermektedir: Tüm dillerin ve ekran metinlerinin yanı sıra web site ve forumlar da buna uyarlanmış olacak. Destek ve Topluluk Yönetimi ilgili ülkelerden sağlanacak. Yerelleştirmeyi bütünleyen bir unsur da yeni ülkelerin kendi sunucularına sahip olmaları. Ana dilindeki sunucuda oynamak mecburi olmayacak: Görev metinlerini ve ekran görüntülerini kendi dilinde okumak için örneğin İtalyan istemcisi kullanılsa da, İngiliz sunucusunda oyun oynamaya devam edilebilinecek.

Gameforge buna ilaveten fantezi MMO‘sunu gelecek 4.0 güncellemesine hazırlıyor. Ağustos ayında yayınlanacak olan güncelleme, yeni sınıf ve bölgelerin dışında beraberinde maksimum seviyenin yükseltimesini getirecek. Karakter / beceri açıklamarı, fragman, gelecek bölge ve mahzenler hakkında Microsite http://update.aionfreetoplay.com üzerinden şimdiden bilgi edinilebilir.

AION_2

Oyuncuları fantezi dünyası Atreya’ya götüren AION Free-to-Play, onlara seçkin ve uçma yeteneğine sahip bir savaşçı olan güçlü bir Deva’ya yükselme fırsatı sunuyor. Dünya iki fraksyona ayrılmış; birinde ışıkla kutsanmış Elyoslar diğerinde ise karanlık Asmodiyerler bulunuyor. Hain Balaurlar ise bu savaştan kendine pay koparmaya çalışan ortak düşmanınız.

AION Hakkında:

AION asyalı premium geliştirici NCsoft şirketinin en iyi MMO oyunudur ve beş yıldır Kore yapımı oyunlarının zirvesinde yer alır. Milyonlarca oyuncu Atreya fantezi dünyasının topraklarına yerleşmiştir. Çok sayıdaki güncellemeyle oyun sürekli geliştirildi. Bunlar arasında sayısız özellik ve işlevin yanı sıra yeni mahzenler, daha iyi ödül sistemleri, görevlerle daha hızlı seviye atlama olanakları ve deneyimli oyuncuların yeni başlayan oyunculara yardım ettikleri, iki oyuncuya da yarar sağlayan danışmanlık sistemindeki geliştirmeler bulunur. 29 Şubat 2012 tarihinden beri AION artık Free-to-Play’dir ve oyuncuların bu içerikten ücretsiz yararlanmasını sağlar.

Gameforge Hakkında:

20 civarında oyunu ve 400 milyonu aşkın kayıtlı oyuncusuyla etkileyici portfolyosu sayesinde Gameforge batı dünyasında kitlesel çok oyunculu online oyunların (MMOG’lerin) lider sağlayıcısıdır. Merkezi Karlsruhe’de bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketler grubu, online oyunları 75’den fazla ülkede kullanıcıların hizmetine sunar. Portfolyosu AION, TERA, Avrupa’nın en başarılı MMOG’si Metin2, 4Story, Runes of Magic, Elsword, Wizard101, RaiderZ gibi istemci tabanlıların yanısıra ödül almış İkariam, OGame gibi çok tutulan tarayıcı tabanlı online oyunlar ve mobil oyunlar içerir. Şirket Karlsruhe ve Berlin’de bünyesinde yaklaşık 500 çalışan barındırır. Gameforge 2003 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Alexander Rösner tarafından kurulmuştur.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!