2K Czech’in iş ilanı yeni Mafia oyununun ilk işaretleri mi?

Son Güncelleme Tarihi:

2K Games’in Çek Cumhuriyeti şubesi olan 2K Czech’in sevilen kum havuzu tarzındaki oyunları Mafia II’nin devamı geliyor olabilir! Daha önceleri de türlü dedikodular çıkan yeni proje hakkında ortaya çıkan yeni gelişmeler, söylencelerin pek de boş olmadığının kanıtı gibi adeta…

2K Czech’in yeni ve sürpriz bir proje üzerinde çalıştıkları daha önce de defalarca dile getirilmiş, ancak yapımın yeni bir Mafia olup olmayacağı netlik kazanamamıştı. Ancak ortaya çıkan yeni detaylara bakılacak olursa büyük ihtimalle Mafia III’ü bekleyen serinin hayranları için müjdeli haber yakın olabilir!

Gamasutra’nın ortaya çıkardığı 2K Czech’in yeni iş ilanına bakılacak olursa, söylediklerimizin haklı çıkma ihtimalinin yüksek olduğu rahatlıkla görülebilir, lakin 2K Czech verdiği ilanla yeni, çok gizli ve süper ilgi çekici bir projede çalışmak üzere iş arkadaşları aradığını açıkça dile getiriyor!

Söz konusu firma Mafia 2 ile akıllarda kaldığı için yeni projenin de Mafia 3 veya yeni bir Mafia oyunu olması ihtimali yüksek görünüyor. Ne dersiniz?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!