Asphalt 8: Airborne’a Bir Ödül Daha!

78
0

Dünya’nın en büyük mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, Asphalt 8: Airborne’un Sonbahar 2017 kapsamı altında Android Excellence ödülüne laik görüldüğünü duyurdu. Bilmeyenler için, “Android Excellence” Google tarafından belirlenen, Google Play Mağazasında en iyi uygulamaları barındıran bir kategoridir.

Bu kategori tasarım, kullanıcı deneyimi ve teknik performans açısından en yüksek kaliteye sahip uygulama ve oyunları sunmaktadır.

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne, bir çok mecra tarafından defalarca mobil cihazlarda oynanabilecek en iyi oyunlardan biri olarak görülmüş ve ödüllendirilmiştir. 2013 yılında çıktığından bu yana 22 farklı güncelleme ile Asphalt 8: Airborne, 3 adet Pocket Gamer Ödülü, Gamelab tarafından verilen en iyi oyun ödülü, 2015 Global Mobil Oyun Ödülü de dahil olmak üzere 300 milyondan fazla bütün platformlarda indirilmiştir. Akıllı telefonlar ve tabletlerde oynanan yarış oyunların en başında gelmektedir.

“Kurulduğu günden bu yana Gameloft’un en önem verdiği değerlerden biri de bütün oyunculara yenilikçi ve yüksek kalitede bir oyuncu deneyimi sunmaktır.” diyor Gameloft’un Kıdemli Satış ve Pazarlama VP’si Baudouin Corman.

“Bu prestijli listenin parçası olmak, her yeni güncelleme ile oyunu geliştirmeye devam eden ekibimizin yaptığı büyük işi bir kez daha takdir ediyor. Asphalt 8: Airborne, 4 yıldır mağazalarda kullanıma hazır olmakla beraber, oyuncularımızı heyecanlandırmaya devam ediyor. Bu da akıllı telefon ve tablet oyun pazarında nadir bulunan bir başarı örneğidir.”

Asphalt 8: Airborne, ücretsiz olarak Google Play’den indirilip, oynanabilir.

Hız tutkunu Asphalt oyuncuları, çok yakında yayınlanacak olan güncelleme ile Münih’in güneşli sokaklarında, karanlık yer altında yarışabilecekler.

Yellowstar Kariyerine Koç Olarak Yeni Takımında Devam Ediyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.