Wolfteam’de Klanların Düellosu’nda Ödül 10 bin TL

Son Güncelleme Tarihi:

Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu Wolfteam, futboldaki “Süper Kupa” mücadelesini e-spor arenasına taşıyor. Zirvedeki iki klanın mücadelesi Düello: Klan adıyla 20 Ekim 2017 Cuma günü gerçekleşecek ve Joyyamyamlar ile Katre-i Matem klanlarının takımları arasında yapılacak karşılaşmanın galibi 10 bin TL ödülün sahibi olacak.

Netmarble Türkiye, ülkemizin en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Wolfteam için daha önce şampiyon takımları karşı karşıya getiren Clash for Cash tarzı düello mücadelesini bu kez oyunun en ünlü iki klanı için gerçekleştirecek. Wolfteam’in zirvedeki klanları Joyyamyamlar ile Katre-i Matem’in galibiyet için mücadele edeceği Wolfteam Düello: Klan 20 Ekim 2017 Cuma günü saat 20.00’da karşı karşıya gelecek. Karşılaşma YouTube kanalı www.youtube.com/user/JoygameWolfteam linki üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Tek maç, 10.000 TL ödül

Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, futboldaki süper kupa benzeri karşılaşmaların dünyada çok büyük ilgi gördüğünü ve Netmarble Türkiye olarak e-spor takımlarına destek vermekten dolayı heyecanlı olduklarını belirtti. Wolfteam Düello: Klan adını verdikleri maç için Wolfteam sıralamasının 1’inci ve 2’nci sırasında yer alan Joyyamyamlar ile Katre-i Matem’in takımlarının karşılaşacağını söyleyen Şenyüz şöyle devam etti:

“Bu maçların dünyadaki örneklerine baktığımızda hem takımlar hem de izleyiciler arasında büyük bir heyecan fırtınası yaşanıyor. 20 Ekim Cuma günü organize edeceğimiz mücadelede kazanan takım 10 bin TL’lik ödülün sahibi olacak. Bu organizasyonları düzenli olarak her yıl gerçekleştirerek dünyadaki benzerleri gibi tüm yıl boyunca beklenecek bir maç haline getirmeyi hedefliyoruz. Tüm e-spor severleri de bu heyecanlı maçı izlemek için YouTube kanalına bekliyoruz.”

Wolfteam Düello: Klan ile ilgili son gelişmeleri ve duyuruları www.facebook.com/wolfteamespor adresinden takip edebilirsiniz.

League of Legends 2017 Dünya Şampiyonası Çeyrek Final Maçları Başlıyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.