Ubisoft, Assassin’s Creed’i Televizyon Dizisi Mi Yapacak?

Son Güncelleme Tarihi:

Assassin’s Creed filminin yıldızı Michael Fassbender geçen sene büyük bir heyecan yaratan bir prodüksiyonda yer almıştı. Ubisoft, yaratılan bu heyecanı çok beğenmiş olsa gerek ki seriyi bir televizyon dizine dönüştüreceğinin sinyallerini verdi.

Metacritic gibi kapsamlı bir oylama sitesinde 100 üzerinden 36 puan alan film açıkçası çoğu koyu hayranını hayal kırıklığına uğratmıştı. Birçok olumsuz eleştiri alan filmden sonra Assassin’s Creed hayranları adeta beyaz perdeye küstü. Ubisoft bize göre bir özür niyetine bu seriyi televizyona getirecek gibi görünüyor.

Assassin’s Creed dizisi hakkında henüz bir resmi duyuru olmamasıyla beraber sızan bazı bilgiler oldu. Assassin’s Creed’in içerik yöneticisi Aymar Azaizia’nın, Reddit AMA’de dizi konusuna da değindiğini belirtiyoruz. Azaizia, “Bu tıpkı filme benzer bir yapım süreci, üzerinde oldukça uğraş göstereceğiz ve gurur duyabileceğimiz bir iş çıkaracağız.” açıklamasını yaptı.

 
Azaizia, beklentimizi epey yükseltti açıkçası ancak Assassins Creed sevenleri yine de bu durumdan oldukça ümitsiz gibi görünüyor. Tabii ki de çok şaşırtıcı derecede güzel bir yapımla karşımıza çıkabilirler. Reuters’ın açıklamasına göre de Ubisoft geçen sene Netflix ile “bir çeşit dizi” hakkında görüşmeler yapmış. Gelişmeleri heyecanla bekliyoruz doğrusu.

 
Ubisoft, Assassin’s Creed dışında da sette yer almayı seviyor doğrusu. Yapımcısının tam bir aksiyon tutkulusu olmasıyla birlikte geçtiğimiz Şubat ayında Ghost Recon Wildlands: War Within the Cartel’in kısa bir filmi Amazon Video’da görüntülendi. Bunun yanında Tom Clancy’s: The Division da beyazperdeye geliyor bildiğimiz gibi. Ubisoft sanırım bütün medyaları ele geçirmek istiyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!