Twitch Masaüstü Uygulamasını Tanıttı!

Son Güncelleme Tarihi:

Dünyanın en büyük oyun tabanlı yayın sitesi, görünüşe göre daha da büyüme yolunda adımlar atıyor. Twitter üzerinden masaüstü uygulamasını tanıtan Twitch.tv, 16 marttan itibaren uygulamanın beta sürecine başlanacağını duyurdu.

Özelleştirilebilir ve Geliştirilebilir

Bu yeni uygulama, kullanıcılara tamamen kendi isteklerine göre özelleştirebilecekleri bir Twitch deneyimi sunacak. Ana sayfanızda görüntülenenlerden tutun, sohbet odalarındaki yazı tipine kadar her şey kullanıcı tercihine göre ayarlanabilir olacak.  Uygulamayı asıl ön plana çıkaran konu ise, sadece uygulamada bulunacak olan sesli ve görüntülü konuşma seçeneği. Bu özellik yayıncıların bir araya gelmesinde, izleyicileriyle buluşmasında ve yayın saatlerini belirlemeleri gibi birçok farklı konuda faydalı olacak gibi duruyor.

Tamamen benzersiz bir deneyimi hedefleyen Twitch, kullanıcıların geliştirebilecekleri ve başka insanlarla da paylaşabilecekleri eklentiler ve widget’lar geliştirmelerine fırsat tanıyor. Bu özelleştirmelerin tümü bir bulut sisteminde toplanacağından ötürü ayarlarınız hesabınıza kaydediliyor ve başka bir yerden giriş yaptığınızda tekrar aynı ayarlar ve eklentiler otomatik olarak kullanılmaya başlanıyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!