Türk Yapımı MechaGore Steam’de!

35
0

Türk yapımcılardan oluşan ve bağımsız bir stüdyo olan  Imaginite Game Studio tarafından geliştirilen MechaGore, Mayıs ayının ortalarında Steam’den greenlight almasının ardından geçtiğimiz günlerde Steam mağazasındaki yerini aldı.

Platform tabanlı aksiyon/macera türündeki MechaGore‘da kendi benliğini kazandığı için üretildiği fabrikada bulunan diğer robotlar tarafından yok edilmeye çalışılan bir robotu kontrol ediyoruz. Maceramız boyunca pek çok farklı düşman, yeni silahlar, karakter güçlendirmeleri ve kullanılabilir araçlar ise karşılaşıyoruz. Ancak kolay bir oyun ile karşı karşıya olduğunuzu da sanmayın sakın. MechaGore oyuncuya başarma hissini tattıracak kadar da zorlu bir oyun. Ölümcül düşmanlar, bölümlerde yer alan tuzaklar ve nefes kesen boss savaşları sayesinde MechaGore oyuncuya zaman zaman adeta meydan okuyor. Hatta zaman zaman saç baş yolduracak kadar bile zorlaşabiliyor ☺

Uzun lafın kısası MechaGore, zorluğu ile zaman zaman oyuncuyu zorlayarak  oyunun “meydan okuma” dengesini çok iyi sağlamış eğlenceli bir platform oyunu olmuş. Çizgi film tadındaki grafikleri ile de göz doyuran bir dizayna sahip. Imaginite Game Studio’yu ortaya koydukları bu oyundan dolayı tebrik ediyoruz. Oyun hakkındaki gelişmeleri resmi facebook sayfası üzerinden de takip edebilirsiniz.

Oyunu sadece 18.00TL karşılığında Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!