P3P eSports 3 İsimle Birden Anlaştı!

34
0

Şampiyonluk Ligi’nin yeni ekiplerinden P3P eSports, 2017 Yaz Mevsimi’ne oldukça iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Takım, Yükselme Ligi’ndeki kadrosundan sadece Hioss ile yoluna devam ederken, oyuncunun etrafına oldukça dengeli bir kadro kurdu.

2017 Kış Mevsimi’ni Yükselme Ligi’ni final mücadelesinde Team Turquality’yi 3-1 yenip şampiyon olarak tamamlayan P3P, Yaz Mevsimi’nde TŞL’de mücadele edecek. Kış Mevsiminde Yükselme Ligi için gerçekten kaliteli bir kadro kurup Hioss, Crystal ve DoubleG gibi oyuncularla şampiyon olan ekip, Şampiyonluk Ligi için de oldukça güçlü bir kadro kurdu.

Ormanlar Ona Emanet

Üst koridorda Hioss ile devam eden P3P, ormancı rolüne ligimizin adeta kurdu olan başarılı oyuncularımızdan Rawbin‘i transfer etti. Team Turquality ve Beşiktaş eSpor gibi üst düzey takımlarda forma giyen Rawbin, ligin en iyi ormancılarılarından bir tanesi olarak gösteriliyor.

Alt Koridor : Amades-Cognac

P3P eSports, nişancı rolüne DoubleG’nin yerine ise Amades‘i transfer etmişti. Takıma katılan önemli isimlerden biri de destek rolünde Kış Mevsimi’nin yıldızlarından renkli saçı ve kişiliği ile Cognac. HWA’nın ligden düşmesinin ardından kime transfer olacağı merak edilen ve hakkında sıkça transfer dedikoduları çıkan başarılı oyuncunun yeni takımı da P3P oldu.

Orta Koridor Genç Yıldıza Emanet

Takım, orta koridora ise genç yıldız Shoshin‘i devam etti. Profesyonel kariyerine başlayalı çok az olmasına rağmen oyuncu, Yükselme Ligi’nde TT ile harika bir performans sergiledi ve bütün dikkatleri üstüne topladı. Shoshin’in Şampiyonluk Ligindeki’deki tecrübeli ve bir o kadar da yetenekli orta koridor oyuncularına karşı nasıl bir performans göstereceği büyük bir merak konusu.

Gerek sosyal medya paylaşımları, gerekse kurduğu kadro ile Şampiyonluk Ligine iddialı bir şekilde gelen P3P eSports bakalım yarattığı beklentiyi karşılayabilecek mi?

Dark Passage’ın Yeni Kadrosu Açıklandı

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Doruk Anıl

Editörlerin Efendisi