NiP'nin oyun evini görmüş müydünüz?

10
0

Counter-Strike: Global Offensive’in dev isimlerinden NiP’nin oyun evini görmüş müydünüz? Görmediyseniz şimdi tam zamanı! NiP, oyun evini tanıtan bir video yayınladı. Videonun sunumunu ise, tahmin edebileceğiniz gibi, eğlenceli kimliğiyle tanılan Christopher “GeT_RiGhT” Alesund yapıyor!

Orcbite partnerliğinde oyuncularla buluşan NiP eşofmanlarıyla karşımıza çıkan GeT_RiGhT, NiP’nin oyun evini biz sevgili oyunculara tanıtıyor. Görünen o ki NiP, bilindiği üzere çok sıkı bir tempo ile çalışmalarını sürdürürken, motivasyonunu koruyan uğraşlar da edinmiş. Bakalım NiP’nin oyun evi nasılmış?

Elektronik sporlar, yurtdışında resmen ayrı bir dünya! Elektronik sporlar, özellikle Avrupa’da ülkemizdekine oranla kıyaslanamayacak kadar değerli bir sektör. Yapılan organizasyonlar, geçim kaynağı olarak elektronik sporlara yönelen insanlar ve büyük marka değerleri bunu fazlasıyla kanıtlıyor.

Eğlence sektörünün film endüstrisini yakından takip eden dalı olan oyunlar, elektronik sporların gelişimiyle birlikte doğru orantıda ilerliyor, öyle değil mi? Ödül havuzlarından büyük reklam gelirlerine kadar elektronik sporlar arenası, kazandırmaya ve eğlendirmeye devam edecek gibi gözüküyor. Darısı ülkemizin başına.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!