LoL’e Yeni Gelecek Olan “Görevler” Sistemi

LoL’e Yeni Gelecek Olan “Görevler” Sistemi

84
0

Görev Sistemi

Bugün, League of Legends’a daha güzel bir oynanış sağlamak ve oyuncuların oynarken kazandığı ödüllerin daha hızlı yüklenmesi maksadıyla geçilen yeni istemci ile birlikte ortaya çıkan görev sisteminden bahsedeceğim. 

Görevler, oyunculara oyun içerisinde ulaşmaları gereken bazı hedefler vererek, oyuncuların ödüller kazanmasını sağlayan yeni sistemin adıdır.  Bu ödüller bazen  özel kostümler ve sihirdar simgeleri iken bazen de ganimet olacak. Sizlerin endişelenmemesi için yapılan açıklamada görevlerin nasıl olacağı konusunda da şu bilgiler yer alıyor:

Sizlerden çok spesifik şeyler istemek yerine basitleştirilmiş, kazanma amacı ile oynarken kolayca yapabileceğiniz şeyler bekleniyor.  Buna “En az 10 skor/asist ile üç oyun kazan.” veya “Leona ile A ya da daha yüksek bir not alarak üç oyun kazan.” gibi örnekler verebiliriz.

Bu sistemin çalışırlığını deneyip gördükten sonra karar verecek olan Riot Games yetkilileri, siz oyunculardan geri dönüş yapmanızı bekliyorlar.  Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

LoL | MSI Ödül Havuzu

 

Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.