LoL | Takdir 2018, Dönüm Noktaları Ve Daha Fazla Ödülle Geliyor!

LoL | Takdir 2018, Dönüm Noktaları Ve Daha Fazla Ödülle Geliyor!

117
0
Fazla söze gerek yok, Riot Games League of Legends’in takdir sistemini geliştiriyor!

İkinci seviye ve üzerinde üçer adet dönüm noktası, her dönüm noktasına bir ödül ve Seviye atlamaya ayrı ödül getiriliyor. Daha da fazlası olarak beşinci seviye takdire ulaşanlar için ödüller bitmiş olmuyor ve ödül alımı devam ediyor. Üçüncü seviye takdirden sonra ise dönüm noktası ödüllerine bir yenisi ekleniyor “takdir küreleri”. Takdir küreleri beşinci takdir seviyesinden sonra da verilmeye devam ediliyor.

chrome_2018_01_11_12_37_32

Seviye ve dönüm noktası atladığımızda neler elde edeceğiz?
Birinci ve ikinci seviyeye geçişinizde birer anahtar, ikinci seviyenin her dönüm noktası için iki anahtar parçası garanti. Üçüncü seviyeye geçişinizde üç anahtar parçacığı, 300 mö veya daha fazlası ve rastgele totem görünümü verilecek. Üçüncü seviyenin dönüm noktalarında 150 mö veya fazlası ve iki anahtar parçacığı verilecek. Dördüncü seviyeye geçişinizde 630 mö veya daha fazlası, rastgele ifade ve dört adet anahtar parçacığı verilecek. Dördüncü seviyenin dönüm noktalarında 200 mö veya fazlası ve iki anahtar parçacığı verilecek. Beşinci seviye takdire ulaşıldığında ise beş anahtar parçacığı, 960 mö ya da daha fazlası, Bozkır Avcısı Warwick veya Orta Çağlı Twitch -Garanti- ve Rastgele ifade yahut totem verilecek. Bundan sonra alınan takdirlerin her dönüm noktası değeri için üçer anahtar parçası ve 250 mö veya üzeri verilecek.

honor_system_revamp.0

Sezon başında çoğu şey ile birlikte takdir seviyelerimiz de sıfırlanacak mı?
Evet, takdir seviyeleriniz belli noktalara çekilecek. Eğer sezonu ikinci seviye takdir ile bitirdiyseniz, ikinci seviyede tekrar başlarsınız. Lakin üçüncü, dördüncü ve beşinci seviye takdire sahip oyuncuların takdirleri sadece ikinci seviyenin dönüm noktalarına çekilecek. Bu sayede yüksek takdir seviyesi ile bitirmişseniz daha gelişmiş ödüllere daha hızlı erişebilirsiniz.

Eğer makalenin Riot tarafından yazılmış halini okumak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

OVERWATCH’DA LİG HEYECANI!

Yazar

Oğuzhan Hüseyin KAYALI

Hayatı güzel yaşayan bir üniversite öğrencisi. Herşeyi arkadaşları sayesinde başarıyor.