LoL | Sezon Sekiz’e Son Günler!

LoL | Sezon Sekiz’e Son Günler!

56
0
Yaklaşık iki buçuk aylık sezon öncesi dönemi nihayet son buluyor ve 16 Ocak tarihinde yeni sezon artık başlıyor.

Riot Games, LoL’ün yedinci sezonunu 7 Kasım’da resmi olarak sonlandırmıştı. Bu sezon, eski sistemdeki altın lig ve üzeri ödülleri ile birlikte gümüş ligine de bir güzellik yapmış, sportmenliği karşılaştıran takdir seviyesinde yüksek yerlerde bulunan oyunculara totem görünümü dağıtmıştı. Dereceli sistemde altın ve üzeri ligde olanlara bununla birlikte esnek dereceli adını verdiği yan dereceli maç sistemindeki ligine göre renk paketi dağıtmıştı.

Graves_VictoriousSkin

Yeni sezonun ilk yaması olan 8.1 yaması ile birlikte Aatrox, Brand, Cassiopeia, Fiora, Graves, Kayn, Kled, Renekton ve Yasuo güçlenecek; Teemo, Kata, Jayce, Heimerdinger ve Corki zayıflatılacak; Morgana ise dengeli bir değişikliğe maruz kalacak.

Eşyalarda ise Kara Balta, Tiamat ve Heybetli Hydra güçlendirilir iken Draktharr’ın Gece Kılıcı, Gecenin Kıyısı, Yasak Idol, Kızgın Buhurdanlık, Kefaret ve Dişli Kama zayıflatılacak. Dominik Efendi’nin Hürmetleri ise, alt itemi olan Dev Katili’nin değişikliğinden etkilenecek.

Rünlerde Hortlağın Pençesine değişiklik getirilirken, Mana Akışı Yüzüğü’nün gücü biraz azaltılacak. Jax’a ise yeni kostüm gelecek.

6.0

GameXNow ekibi olarak sizlere Vadi’de bol zaferli oyunlar dileriz!

HOUSE OF GAMERS 2. HAFTA OYLAMALARI BAŞLADI!

Yazar

Oğuzhan Hüseyin KAYALI

Hayatı güzel yaşayan bir üniversite öğrencisi. Herşeyi arkadaşları sayesinde başarıyor.