League of Legends| Şampiyonluk Ligi 9. Hafta Maçları

League of Legends| Şampiyonluk Ligi 9. Hafta Maçları

26
0

Şampiyonluk Ligi 9. hafta maçları geldi çattı. Heyecan dorukta, bu hafta da birbirinden heyecanlı maçlar göreceğiz gibi duruyor.

 

Şampiyonluk Ligi 9. Hafta

15 Temmuz Cumartesi

TEAM AURORA vs ÇİLEKLER

Haftanın ilk maçında şu ana kadar hiç galibiyet alamayan iki takımı vadide göreceğiz. İki takım için de zor bir maç olacak . Çilekler bu hafta da galibiyet alamazsa ligde tutunmaları pek kolay olmayacak. Tabi ki bu durum Team Aurora için de geçerli. İki takıma da vadide başarılar dileriz .

             BAUSUPERMASSİVE vs 1907 FB ESPOR              

Ligin en üstünde bulunan BAUSuperMassive bu hafta 1907 FB Espor ile karşılaşacak . FB Espor geçtiğimiz hafta Rift Rivals Turnuvasında gösterdiği güzel performans ile birinciliği aldı ve kupayı kaldırdı . İki takım için de güzel bir maç olacak ve bence bu hafta oynanacak en güzel maç bu olacak. Sakın kaçırmayın.

         GALAKTICOS vs P3P ESPORTS

Bu maç da bir hayli çekişmeli geçecek gibi duruyor . P3P Esports, Galakticos ile karşılaşacak . Eğer P3P Esports, bu maçtan zaferle ayrılır ve ertesi günkü maçta DP, Crew’a yenilirse P3P Esports, ligde bir üst sıraya yani 4. sıraya adım atacak. İki takımı da zorlu bir maç bekliyor.

 

 

16 Temmuz Pazar

OYUNFOR.CREW vs DARK PASSAGE

Pazar gününe çok güzel bir maçla başlıyoruz. Crew ekibi bu maçın favorisi tarafı olarak gözüküyor. Dark Passage’ın işi bir hayli zor olacak gibi duruyor. Crew ekibi bu maçı kazanırsa, onları lig sonlarına doğru birinci olarak bile görebiliriz. Crew ekibi ve DP’ye maçta başarılar dileriz.

TEAM AURORA vs GALAKTICOS

Bu maç, iki takımın da bu hafta oynayacakları son maçları. İki takım da ligde tutunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklar. Hatta savaşacaklar. İki takıma da başarılar dileriz.

ÇİLEKLER vs 1907 FB ESPOR

Pazar gününün son maçında Çilekler ve FB Espor karşı karşıya gelecek. Büyük ihtimalle FB için bu maç kolay geçecek ancak Çilekler ligde tutunmak için bütün güçleriyle saldıracaklar. Sürpriz bir sonuç çıkarabilirler. Bunu da maç günü göreceğiz.

 

 

17 Temmuz Pazartesi

DARK PASSAGE vs BAUSUPERMASSIVE

9. Haftanın son gününde ilk maçta bizi DP ve SUP ekipleri karşılıyor . Heyecanlı bir maç bizi bekliyor olacak. Ligin şu an zirvesinde olan SUP ekibi zirvede kalmak için bu maçı kesinlikle yenmek zorunda.

P3P ESPORTS vs OYUNFOR.CREW

Bu haftanın son maçında ise bizi P3P ile Crew ekibi uğurluyor. Crew şu an ligdeki tek namağlup takım olarak lige devam ediyor. Bu hafta oynayacağı 2 maçı da kaybetmezse, onları Supermassive’ in birincilik koltuğunda görebiliriz.

 

 

 

DESTİNY 2’DEN SATIŞ REKORU BEKLENİYOR

 

 

Yazar

Tuğberk Yücel

Part time yazar, part time öğrenci ve full time oyuncu...