GameX 2017 Başlıyor!

GameX 2017 Başlıyor!

32
0

EEMEA bölgesinin en aktif ve en prestijli oyun fuarı GameX Uluslarası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı İş Bankası Maximum Kart Ana sponsorluğunda başlıyor! Fuarın kapılarının açılmasına 10 saat kala heyecan dorukta.

Dünyayı kasıp kavuran en yeni dijital oyunlar GameX 2017’de…

OYUN DÜNYASININ KALBİ BU YIL DA GAMEX İLE ATIYOR!

Dijital oyun ve eğlence sektörünü Türkiye’de bir araya getiren  “GameX 2017 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı” 12’nci kez oyun tutkunlarıyla buluşuyor. Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’nun en kapsamlı fuarı olma özelliğini taşıyan dijital oyun ve eğlence fuarı, Rönesans Fuarcılık tarafından yeni yeri Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. GameX 2017’ye 100’e yakın yerli ve yabancı dijital eğlence ve oyun firması katılıyor. Fuar 17 Eylül Pazar gününe kadar sürecek.

Ziyaretçilerimizi Kapıda Red Bull Karşılıyor

Red Bull, her GameX’te olduğu gibi bu sene de kapıda konuklarımıza müzik ve eğlenceli gösteriler sunacak. Graffiti sanatçısı ve Youtuber Doğukan Oraklı Red Bull Graffiti Wall’da sanatını icra ederken konuklarımız yavaş yavaş içeri alınacak.

Sanal Dünyanın Ünlüleri de GameX’te

GameX 2017’nin en ilgi çekici içeriklerinden biri de sanal dünyanın ünlülerinin, takipçileri ile bir araya gelecek olması. Milyonlarca takipçisi olan ünlüler GameX’de hem takipçileri ile ile buluşup çeşitli etkinlikler gerçekleştirecek.

Youtube, Twitch gibi video portallarında içerik üreten ve tarzları ile milyonlarca takipçiye ulaşan ünlüler 17 Eylül tarihine kadar GameX fuarındaki firmaların standlarında olacaklar.

PC ve Konsol Oyunları, eşsiz simülatör deneyimleri, profesyonel e-spor takımları ve oyuncuları, son teknoloji oyuncu ekipmanları, fenomen haline gelmiş Youtuber ve streamerlar, çarpıcı cosplay etkinlikleri, sayısız ödül ile hediye ürünler, seminerler, paneller ve atölye çalışmaları da GameX 2017 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nın etkinlikleri arasında yer alacak.

GameX Maximum Ödüllerinin Sahipleri Belli Oldu

Türkiye’nin en prestijli dijital oyun ve eğlence ödülleri sahiplerini buldu. İşte kazananlar

  • Yılın En Başarılı Oyun Youtuber’ı ya da Youtube Kanalı – Furkan Yaman
  • Yılın En Başarılı Streamerı – Cantuğ Özsoy
  • Yılın En Başarılı Youtuber’ı ya da Youtube Kanalı – Porçay
  • Yılın En İyi MMOFPS/TPS Oyunu – Wolfteam
  • Yılın En iyi MMORPG Oyunu – Knight Online
  • Yılın En İyi Yerli Bağımsız Oyunu – The Last One
  • Yılın En İyi Mobil Oyunu – Knights of Dungeon
  • Yılın Yerli Espor Takımı – 1907 Fenerbahçe Espor
  • Yılın Yerli Esporcusu – Berke ”Thaldrin” Demir

On binlerce Ziyaretçi Bekleniyor!

Yerli ve yabancı oyun şirketlerinin buluşma noktası olacak olan GameX 2017’ye bu yıl da on binlerce ziyaretçi bekleniyor. Geçen yıl düzenlenen GameX 2016’da 140 binin üzerinde ziyaret gerçekleşmişti.

Birbirinden eğlenceli aktivitelerin, oyun ve eğlence dünyasının lider firmalarının yer aldığı GameX 2017’ye katılmak isteyenler, günlük 10 TL’ye veya kombine olarak 4 gün için 30 TL’ye satışa sunulan biletlerini  www.gamex.com.tr, www.biletino.com ve fuarın açık olduğu günler kapı gişesinden temin edebilecekler. İş Bankası Maximum Kart ile alınacak online ziyaretçi biletleri %50 indirimli olacak.

Bizler çok heyecanlıyız. Sabah görüşmek üzere…

GameX 2017 Online Bilet Satışlarında İş Bankası Maximum Kart’a %50 İndirim!

GameX 2017 Hakkında Merak Edilenler

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Beste Dülger

Anime izlemeyi seven bir yazar.