Fnatic Dota 2 Kadrosunu Tamamladı

Fnatic Dota 2 Kadrosunu Tamamladı

7
0

Fnatic, The International 2016 sonrasında takımdan ayrılan Yeik “MidOne” Nai Zheng, Djardel “DJ” Jicko Mampusti ve Adam Erwann Shah “343” bin Akhtar Hussein’in yerine tamamı TNC Gaming kadrosunda görev almış olan 3 yeni ismi transfer etti.

Fnatic formasını giymeye devam edecek olan Chai “MuShi” Yee Fung ve Chong “Ohaiyo” Xin Khoo’nun yanına TNC’den gelen isimler ise Marc “Raven” Polo Luis Fausto, Nico “eeyou” Barcelon, ve Jimmy “DeMoN” Ho oldu.

TNC ekibi TI6’da ilk 6 takım arasına girmeyi başarmasına rağmen, şampiyonanın hemen ardından tüm oyuncular takımdan ayrılmıştı. Fnatic ise eski oyuncularından MidOne’ı Team Secret’e kaptırmıştı. DJ ve 343 ise henüz yeni bir takımla anlaşma imzalamadı.

2011’den bu yana profesyonel kariyerine devam eden ve MYM, Evil Geniuses, MVP ve Team Liquid gibi takımlarda forma giymiş olan DeMoN, Fnatic’in yeni kadrosundaki önemli kozlarından biri olacak

Fnatic yeni Dota 2 kadrosu ile ilk karşılaşmasını 9-11 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Mineski Pro Gaming League şampiyonasında yapacak. Tam kadro ise şöyle:

• Chai “MuShi” Yee Fung
• Chong “Ohaiyo” Xin Khoo
• Marc “Raven” Polo Luis Fausto
• Nico “eeyou” Barcelon
• Jimmy “DeMoN” Ho