ESL ve Mercedes-Benz Arasında Büyük Ortaklık

Modern dünyanın hızla gelişen sektörlerinden elektronik sporlar, büyük markaların dikkatini çekmeye devam ediyor. Dünya otomotiv sektörünün önemli isimlerinden Mercedes-Benz ve ESL büyük bir işbirliğine hazırlanıyor.

ESL ve Mercedes-Benz tarafından yapılan resmi duyuru ile öğrendiğimiz ortaklık 2017 ESL One Hamburg Dota 2 organizasyonu üzerine kurulu olacak. Toplamda 1 milyon dolar ödülün dağıtılacağı turnuvada en büyük destekçi Alman markası Mercedes-Benz olacak. Ortaklık üzerine, Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama Başkan Yardımcısı Dr. Hens Thimer yaptığı açıklamada;

Marka olarak müşterilerimizle yakın temaslar kuruyoruz. Empati kurarak gelişen dijital dünyanın bir parçası olma becerisi oldukça önemli. Son derece hızla gelişen espor sektörünü bir süredir izliyoruz ve sunduğumuz yeni sponsorluk faaliyetlerimizin olumlu sonuçlanacağına inanıyoruz. Yeni bir hedef kitleye ulaşacak olmamız ilginç olacak.

ifadesine yer verdi.

ESL CEO’su Ralf Reichert ise “Mercedes-Benz gibi bir otomotiv markasıyla ortaklık yapmaktan dolayı oldukça heyecanlıyız. Bu ortaklık sadece bizim için değil tüm ticaret endüstrisi için önemli bir adım. Bu anlaşma, dünyadaki takipçilerimiz ve oyuncularımızla birlikte büyümek ve seviye atlamak için oldukça heyecan verici.”açıklamasında bulundu.

ESL ve Mercedes-Benz 1 milyon dolar ödül dağıtacak

ESL One Hamburg 2017-2018 Dota 2 sezonu ESL’in ilk major Dota turnuvası olacak. Valve’in The International 2017 turnuvası sonrası yeni sezonda takımların performansını göstermesi için ilk fırsatın olacağı turnuvaya Hamburg’un Barclaycard Arena stadyumu ev sahipliği yapacak.

PLAYSTATİON SOSYAL MEDYASI HACKLENDİ!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!