En iyi kostüm tasarımları: Süper Kahramanlar

En iyi kostüm tasarımları: Süper Kahramanlar

48
0

Son yıllarda süper kahraman filmlerindeki artışla beraber, biz de League of Legends’taki en iyi süper kahraman kostüm tasarımlarına bir göz atalım dedik. Telif hakları gibi bazı nedenlerden dolayı resmi olarak bu kostümlerin çıkması çok zor, fakat bu bizi hayal kurmaktan alıkoyamaz. Şimdi en iyi süper kahraman kostüm tasarımlarına bir bakalım:

Bat Vayne 

batvayne

(Yapan: Rage Panda)

League of Legend’taki tüm şampiyonlar arasında, Vayne kadar yarasa ailesine uygun bir şampiyon yoktur. Varlıklı ailenin tek bir çocuğu mu? Evet. Ailesi gözünün önünde öldürüldü mü? Evet. Doğrusu, Vayne’in herhangi bir çocuk evlat edinmemesi bu zamana kadar gerçekten şaşırtıcı. Üstelik, Batman’in Vayne’in bu arbalet kullanımını ve gördüğü herşeyi öldürmeye meylini pek kabulleneceğini zannetmiyorum.

Shenpool

shenpool_visual_update_by_exaxuxer-d9tfd4n-1021x580

(Yapan: Exaxuxer)

Exaxuxer’in Deadpool Shen konsepti gerçekten müthiş, aşırı mistik bir ninjayı “fourth wall breaking”*  bir anti süper kahramana dönüştürme fikri takdire şayan. Hem Shen’in genel görünüşü, hem de Shen’in ve Deadpool’un mental yapıları bu kostümü unutulmaz kılabilirdi.

Harley Quinn Jinx

Harley Quinn Jinx

Riot’un Jinx’i tasarlarken Harley Quinn’den en ufak bir ilham dahi almamış olması kadar şaşırtıcı bir şey olamaz benim için. Hem görünüşü, hem de absürt silahları ve davranışlarıyla Jinx’in Harleen Quinn’den pek bir farkı yok. Ayrıca, Batman’ın en popüler düşmanlarından biri olması sebebiyle, Bat Vayne ve Harley Quinn Jinx karşılaşması çok güzel olmaz mıydı?

Thor Poppy

Thor Poppy

(Yapan: chrier)

Artık Batman dünyasından çıkmanın vakti geldi. Eğer ki League of Legends dünyasında Mjolnir’i ustalıkla kullanabilecek birisi varsa, o da çekiç ustası Poppy olmalı. Poppy’nin değişen yetenekleriyle beraber Mjolnir eline çok yakışır gibi duruyor.

Supergirl Lux

Supergirl Lux

(Yapan: Mr. Yang)

Uçan bir Lux fikri pek parlak gelmese de, Lux’un hikayesi onun Supergirl (eğer ki çıkarsa bu kostüm, TR serverında “Süperkız” diye çevirmesinler, çok itici) olmasına çok uygun. Fakat hikayeyi dışarda bırakırsak, bence en iyi konsept Hermonie Lux olurdu.

Wolverine Warrick ve Silver Samurai Yi (Gümüş Samuray Yi)

Wolverine Warrick

(Yapan: Exaxuxer)

Warwick’in yetenek ağacı Wolverine kostümü için en uygun set olmalı. Gerek canlarını kolayca yenilemeleri, gerek aniden saldırmaları ve kana susamış olmaları kostüm tasarımını bir kat daha değerli hale getiriyor. Açıkcası zırhlı samuray fikri hep bana itici gelmiş olsa da, görüntü bakımından gayet hoş olmuş Gümüş Samuray Yi.

 

2018 YÜKSELME LİGİ YENİLENDİ