Battlefield: Hardline betası herkese açıldı!

Battlefield: Hardline oynamak isteyenler buraya!

Battlefield: Hardline’ın betası, E3 2014 konferansından sonra beta kayıtlarını açmış ve bir kısım oyuncuyu betaya dahil etmişti.

Gerek PC’de, gerekse PS4’da insanların denediği bu oyun şimdi betasını herkese açtı. Eğer betaya daha önceden kayıt yaptırdıysanız kaydı yenilemeniz gerekiyor. Payday 2 ile Battlefield‘ın buluşması olarak tabir ettiğimiz oyunun açık betasına buradan kaydınızı yaptırabilir, sonrasında da betada oynayabilirsiniz.

Battlefield: Hardline 21 Ekim’de PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak.

-GÜNCELLEME-
  • Haber yalan değildir.  Hazırladığımız haberlerdeki bilgileri kontrol etmeden kesinlikle sunmuyoruz. Verdiğimiz linke girdiğinizde Closed Beta yazıyor ama oyunu Origin hesabınıza beta testi için ekleyebiliyorsunuz. Yani oyuna sahip olmuyor beta testine katılıyorsunuz. Linke tıkladıktan sonra doğum tarihinizi giriyorsunuz sonra platformunuzu seçip devam ettiğinizde Origin hesap bilgilerini isteniyor. bu bilgileri de girdikten sonra oyun Origin hesabımıza ekleniyor.
  • Closed Beta yazısının kalma sebebi Origin sisteminin gecikmesi olabilir ya da diğer bir ihtimal olarak sistemde açık oluşmuş ve beta testine herkesi kabul ediyor olabilir. Ama haber kesinlikle yalan değildir. Lütfen anlattığım şekilde yapınız. İşlemleri tamamladıktan sonra Origin hesabınızda My Games bölümünden oyunu indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!